Trwa ładowanie...

Za darmo: Noc w Instytucie Lotnictwa

Samoloty, śmigłowce, symulatory lotnicze, a nawet marsjański łazik - pełen odlot!

Za darmo: Noc w Instytucie Lotnictwa
d45bdyu
d45bdyu

Dzisiaj, 19 października po raz czwarty otworzone zostaną bramy Instytutu Lotnictwa. Wszyscy zainteresowani lotnictwem, nowoczesnymi technologiami oraz ci, którzy chcą po prostu ciekawie spędzić wieczór. Ta jedyna noc w roku jest rzadką okazją zwiedzenia, niedostępnego na co dzień, Instytutu Lotnictwa w Warszawie!

Start o godz. 17.00, impreza kończy się o 23.00. Specjalnie przygotowana na tę okazję iluminacja świetlna wydobędzie z mroku wszystkie tajemnice Instytutu, który w ciągu 86 lat działalności bardzo zasłużył się dla rozwoju aeronautyki. Nasi goście będą mogli zwiedzić laboratoria badawcze oraz obejrzeć z bliska maszyny latające: od najmniejszych bezzałogowych latających jednostek obserwacyjnych, poprzez poduszkowce aż po śmigłowce i samoloty.

Wśród atrakcji znajdziemy m.in.: symulatory lotu, łaziki marsjańskie, plaltformy wielowirnikowe, a także bezzałogowe statki powietrzne. Będzie można obejrzeć z bliska takie maszyny jak Cessna 172, SkyHawk czy AT-3, również te historyczne, jak Iskra, Iryda, Lim czy Jak. Zapowiada się odlotowa noc!

d45bdyu

Noc w Instytucie Lotnictwa
19 października, piątek, godz. 17.00 - 23.00
al. Krakowska 110/114

d45bdyu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45bdyu
Więcej tematów