Trwa ładowanie...

Za darmo: mammografia i cytologia

Biała Sobota w Centrum Onkologii

Za darmo: mammografia i cytologia
d33wpnn
d33wpnn

W warszawskim Centrum Onkologii można w najbliższą sobotę, 20 października wykonać bezpłatnie badania cytologiczne i mammograficzne. Dodatkowo można przeprowadzić konsultacje genetyczne, nauczyć się badać piersi i zmierzyć ciśnienie.

W godzinach 9-14 Centrum Onkologii zaprasza na bezpłatne badania cytologiczne** panie w wieku od 25 do 59 lat, które w ciągu trzech ostatnich lat nie wykonywały profilaktycznej cytologii. Bezpłatne badania mammograficzne będą mogły zrobić **kobiety, w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonały profilaktycznej mammografii.

Wystarczy dowód ubezpieczenia i dowód osobisty, by skorzystać z tej superoferty. Na panie, które przyjdą czekają drobne upominki!

Podczas Białej Soboty udzielane będą również porady w zakresie rzucenia palenia, konsultacje genetyczne, prowadzone będą nauka samobadania piersi i pomiar ciśnienia tętniczego.

d33wpnn

Akcja odbędzie się w budynku Centrum Profilaktyki Nowotworów (nowy mleczno-niebieski budynek przy Centrum Onkologii). Więcej informacji o Białej Sobocie można uzyskać pod numerem telefonu 22 546 31 03.

d33wpnn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33wpnn
Więcej tematów