Trwa ładowanie...

Za darmo: Majówka w Stajni Pociecha

Malowniczo położona stajnia zaprasza w dniach 1-5 maja na dni otwarte

Za darmo: Majówka w Stajni Pociecha
d2pbb9b
d2pbb9b

Pierwsze dni maja to tradycyjnie czas wyjazdów, odpoczynku i grilla na świeżym powietrzu. Wszystkich, którzy tegoroczną majówkę spędzą w Warszawie, Fundacja Pociechom zaprasza na drzwi otwarte w swojej stajni, w dniach 1-5 maja 2013 r., w godz. 13:00-19:00.

W trakcie trwania weekendu majowego Fundacja Pociechom udostępnia swoją stajnię i cały teren przystajenny zwiedzającym, zarówno tym, którzy mają już za sobą dzikie galopy w terenie, jak tym, którzy dopiero chcieliby poznać świat koni. Można będzie nauczyć się czyszczenia i siodłania koni, zobaczyć, jak wyglądają końskie zwyczaje, a także uczestniczyć w karmieniu zwierząt. Dla najmłodszych przewidziane są promocyjne przejażdżki na kucykach. Planowane jest także ognisko.

Fundacja oraz działająca przy niej Stajnia Pociecha położone są na malowniczym terenie nadwiślanym, tuż obok ścieżki spacerowej wzdłuż prawego brzegu rzeki. W okolicy mieści się warszawskie ZOO oraz nowe stacje rowerów miejskich Veturilo. Stajnia jest 5 minut spacerkiem od przystanku tramwajowego Wybrzeże Helskie. Jest to bardzo urokliwe miejsce na piknik, rodzinny spacer czy wycieczkę rowerową.

Fundacja Pociechom
ul. Wybrzeże Puckie 2

www.pociechom.org.pl

d2pbb9b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pbb9b
Więcej tematów