Trwa ładowanie...

Za darmo: koncert Yoga Terror

Międzykulturowy warszawski zespół zagra w klubokawiarni Grawitacja

Za darmo: koncert Yoga Terror
d2d14m9
d2d14m9

Międzykulturowy warszawski zespół Yoga Terror zagra za darmo w klubokawiarni Grawitacja przy ulicy Browarnej 6. Ich akustyczny koncert odbędzie się tam w czwartek, 24 października, o godzinie 20:00.

Yoga Terror to międzynarodowy rockowy band powstały w sercu Polski z inicjatywy gitarzysty wietnamskiego pochodzenia Michała Truong (ex Rootwater) oraz perkusisty „Kuczego” (ex Dianoya). Chłopcy postanowili rzucić wszystko, by zająć się tworzeniem muzyki, która będzie nośnikiem dla rozpierającej ich energii i która uwolni podobną energię w innych. Obecnie skład współtworzą: Zu Pytlińska, utalentowana wokalistka, ceniona tekściarka i charyzmatyczna frontwoman (znana także z formacji Sen Zu), Krzysiek Truong, jego niebanalne riffy i melodyjny wokal oraz Grzesiek Kowalski – demon gitary basowej. Poprzez swoją muzykę i przekaz YOGA TERROR promuje pozytywne nastawienie do życia, otwartość na różnorodność kulturową i tolerancję dla odmienności.

W 2010 r. ukazała się debiutancka EP-ka „Palace Of Cultures”, a utwór „Pałac Kultury” przez kilka tygodni utrzymywał się w czołówce „Turbo Top” Antyradia. Zespół YOGA TERROR zagrał niezliczoną ilość koncertów, dzieląc scenę m.in. z takimi artystami jak Zbigniew Hołdys, Proletaryat, Hunter, Dżem, Lombard, Star Guard Muffin czy Enej, a „elektryczne” i „akustyczne” występy zespołu na żywo spotykają się niezmiennie z uznaniem w mediach i zainteresowaniem w branży muzycznej. Obecnie zespół intensywnie pracuje nad nowymi kompozycjami.

d2d14m9

W muzyce zespołu, zabarwionej egzotycznymi wpływami, chwytliwe melodie przeplatają się z soczystymi riffami i nieokrzesanym rytmem. Całość spaja funkowa energia oraz niebanalny głos charyzmatycznej wokalistki.

d2d14m9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d14m9
Więcej tematów