Trwa ładowanie...

Za darmo: Kobieca Akademia Piłkarska

Jesteś dziewczyną, która gra w nogę lub chce się tego sportu nauczyć? Jest fajna okazja!

Za darmo: Kobieca Akademia Piłkarska
dl27or2
dl27or2

Kobieca Akademia Piłkarska to szkoła piłki nożnej dla kobiet prowadzona przez kobiety. W Polsce z roku na rok piłka kobieca zyskuje więcej sympatyczek, jednak w naszym kraju trend rozwija się zdecydowanie wolniej niż w reszcie Europy.

Kobiety, które chcą uprawiać piłkę nożną wciąż napotykają na swojej drodze wysokie bariery kulturowe, gdyż wciąż jest to sport powszechnie uważany za męski - twierdzą organizatorzy. Dziewczyny mają też do dyspozycji o wiele mniej zasobów: brakuje nieformalnych drużyn i klubów, rozgrywek ligowych i turniejów dla składów nieformalnych, treningów i szkół piłkarskich, a zaangażowanie instytucji publicznych czy prywatnych w piłkę kobiecą jest znikome.

Kobieca Akademia Piłkarska chce tę sytuację zmienić. Organizuje zatem treningi piłki nożnej dla początkujących i nie-początkujących kobiet: pod okiem trenerki można wykonać różne ćwiczenia i zadania, gry i zabawy.

Pierwsze dwa treningi odbędą się 1-go i 8-go lipca na boisku Orlik Mokotów (ul. Kazimierzowska 60, róg Madalińskiego).
Start o godz. 18.30, najlepiej być 15-20 minut przed. Ilość miejsc nie jest ograniczona, jednak organizatorzy proszą o zgłoszenie uczestnictwo mailem pod adresem info@chrzaszczyki.com.pl.

dl27or2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dl27or2
Więcej tematów