Trwa ładowanie...

Za darmo: Kino na trawie!

Darmowe seanse filmowe przez całe lato! [Nasz patronat]

Za darmo: Kino na trawie!
d2icjli
d2icjli

Wiadomo, że filmy najlepiej ogląda się na dużym ekranie i w dobrym towarzystwie. Jeśli do tego okazuje się, że wstęp jest wolny i sprzyja nam pogoda, to nic nam więcej nie potrzeba. Klubokawiarnia Prochownia Żoliborz jest kolejnym miejscem w stolicy, który przygotował cykl darmowych seansów. Przez całe lato obejrzymy aż 10 filmów, będą to głównie nowości klasyki.

Filmem otwierającym cały cykl jest "Ida" Pawła Pawlikowskiego. Organizatorzy zaprosili różnych fachowców, by przed każdym filmem opowiedzieli o kulisach powstawania danej produkcji.

25 czerwca o 21.30 (warto przyjść wcześniej) obejrzymy "Idę Pawła Pawlikowskiego, z rewelacyjną rolą Agaty Kuleszy (nagroda za pierwszoplanową rolę kobiecą na 38. Gdynia Film Festival oraz Polska Nagroda Filmowa "Orzeł" w 2014).

2 lipca, o godz. 21.30 - "Czarny kot, biały kot" Emira Kusturica (Srebrne Lwy za najlepszą reżyserię na Festiwalu Filmów w Wenecji).

d2icjli

Reszta filmów jest na razie tajemnicą, ale organizator zapowiada, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dokładny terminarz filmowy znajdziemy na stronie wydarzenia . Wstęp na wszystkie seanse jest wolny. Wystarczy przyjść.

Prochownia Żoliborz mieści się w środku Parku Żeromskiego, wjazd od Ul. Stefana Czarnieckiego 51.

Zobaczcie trailer "Idy"

d2icjli
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2icjli
Więcej tematów