Trwa ładowanie...

Za darmo: Imieniny Jana Kochanowskiego

Mecz Poetycki, dancing, Teatr Klancyk, podchody i warsztaty dla dzieci...

Za darmo: Imieniny Jana Kochanowskiego
d25ed35
d25ed35

Biblioteka Narodowa zaprasza na Imieniny Jana Kochanowskiego 22 czerwca w Ogrodzie Saskim. Jest to cykliczna impreza czytelnicza, którą Biblioteka Narodowa zapoczątkowała w zeszłym roku w słoneczną sobotę w Ogrodzie Krasińskich. Gośćmi byli nie tylko znani pisarze i poeci, ale przede wszystkim wszyscy miłośnicy czytania, literatury, z myślą o których zorganizowano tę imprezę.

W tym roku Janowi Kochanowskiemu i jego poezji będzie towarzyszył gość specjalny - Julian Tuwim. Tradycyjnie odbędzie się Mecz Poetycki - tym razem bitwa między aktorami rozegrana zostanie na wiersze Juliana Tuwima. W tym roku w rozgrywce udział wezmą m.in. Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz i Agata Kulesza.

Dla szukających innych wrażeń, niż tradycyjne formy obcowania z literaturą, przygotowano slam poetycki,* improwizacje literackie teatru Klancyk,* a przede wszystkim dużo kocy i leżaków umilających chwilę odpoczynku z książką. Dla dzieci odbędą się podchody i warsztaty tworzenia książki. Atmosferę pikniku zapewni udział warszawskich restauracji i kluboksięgarni, takich jak Tarabuk, Meat Love, Pies czy Suka, Beirut, Pardon To Tu czy Restauracja Kameralna.

Na koniec imprezy odbędzie się dancing z Michałem Zadarą oraz All Stars Dancing Band. Pełen program imprezy znajdziecie TUTAJ .

d25ed35
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25ed35
Więcej tematów