Trwa ładowanie...

Za darmo: gry planszowe w Falenicy

Stacja Falenica zaprasza wszystkich na kultowe planszówki wydane przez IPN

Za darmo: gry planszowe w Falenicy
d3vxewh
d3vxewh

Stacja Falenica zaprasza w ferie szkolne na turniej gier planszowych. Spotkania będą się odbywały od 21 do 24 stycznia w kawiarni znajdującej się tuż przy stacji kolejowej PKP Falenica. Wstęp wolny.

21, 22 i 23 stycznia 2015 roku Stacja Falenica zaprasza wszystkich znudzonych telewizją i komputerem do swojej kawiarni, gdzie zapaleńcy ze stowarzyszenia Avangarda wprowadzą w niezwykły świat gier planszowych. Nie będą to gry byle jakie, lecz kultowe planszówki wydane przez Instytut Pamięci Narodowej Świetna zabawa zapewniona - obiecują organizatorzy.

- Wydarzenie skierowane jest do dzieci, ale jak zbierze się dorosła kompania, to mamy dużo gier i miejsca dla każdego. A niebawem dostaniemy swoje egzemplarze i będzie można grać w kawiarni na co dzień -* informują Wawalove.pl organizatorzy z kawiarni Stacja Falenica*.

d3vxewh

W co zagramy podczas wydarzenia? Będzie można postać w Kolejce, wznieść się w przestworza z dywizjonem 303, sprawdź swoją znajomość ZnajZnaków, albo odnaleźć w sobie Polaka Małego. Szykują się trzy dni dobrej zabawy, której ukoronowaniem ma być sobotni turniej o miano planszówkowego mistrza. Dla zwycięzców przewidziano nagrody.

Kiedy: 21,22, 23 stycznia (środa-piątek) 2015 r. w godz. 10:30-13:30, 24 stycznia (sobota) 2015 r. w godz. 10:30-13:30 turniej o miano planszówkowego mistrza.

Gdzie: kawiarnia Stacja Falenica, ul. Patriotów 44A

Wstęp i udział w całym wydarzeniu bezpłatny.

d3vxewh
d3vxewh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vxewh
Więcej tematów