Trwa ładowanie...

Za darmo: "Galaktyczny Dzień STAR WARS" w Forcie Sokolnickiego

Wstęp na wszystkie atrakcje będzie bezpłatny.

Za darmo: "Galaktyczny Dzień STAR WARS" w Forcie Sokolnickiego
d34imbg
d34imbg

W niedzielę, 1 maja odbędzie się "Dzień STAR WARS". Wszystkich fanów sagi "Gwiezdnych Wojen" zapraszamy do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego przy ul. Czarnieckiego 51 . Impreza obywać się będzie od godz. 12. do godz. 20. Wstęp wolny.

- Ten dzień zbliża się wielkimi krokami. Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny Dzień STAR WARS odbędzie się w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego już 1 maja 2016 r. Zapraszamy wszystkich fanów gwiezdnej sagi na wyjątkowy dzień z bohaterami waszego ulubionego filmu - piszą na Facebooku organizatorzy.

Majówka z „Galaktycznym Dniem Star Wars” i klockami LEGO Star Wars zapowiada się wspaniale. W specjalnej strefie LEGO Star Wars fani najsłynniejszej filmowej sagi i kultowych klocków będą mogli podziwiać wystawę wielkich modeli LEGO Star Wars, w tym prezentowane po raz pierwszy w Polsce figury droidów R2-D2 i C3PO, wykonane w całości z elementów LEGO. Punktualnie o godz. 12.00 rozpocznie się budowa dwóch postaci - mrocznego Lorda Vadera oraz Mistrza Yody. Każda z figur zostanie skonstruowana przez uczestników z ponad 26 000 klocków. Dodatkowo zostanie udostępniona strefa budowania kosmicznych modeli, gdzie z klocków LEGO fani serii będą mogli zbudować wszystko, co podpowie im wyobraźnia - międzygalaktyczne statki, pojazdy gwiezdnej floty, bazy kosmiczne i inne modele „nie z tej ziemi”. W konkursach będzie można wygrać m.in. zestawy LEGO Star Wars.

Przyjdź i zostań Jedi!

W Forcie Sokolnickiego pojawią się również postaci z najsłynniejszej kosmicznej sagi filmowej. Na gości tradycyjnie czekać będą szkolenia Padawanów, którzy będą uczyć władania mieczem świetlnym i jak konfrontować się z ciemną stroną mocy, a także wystawy gadżetów i droidów w skali 1:1 oraz komnata mistrza Yody. Wyjątkową i niepowtarzalną atrakcją będą ogromne makiety pojazdów ze świata Star Wars, w tym ponad 4-metrowa maszyna krocząca, a także unikatowy symulator kultowego statku kosmicznego Luke’a Skywalkera. Fani będą mogli także zasiąść za sterami X-Winga i przesądzić o losach bitwy o Yavin IV, niszcząc stację bojową - "Gwiazdę Śmierci". Nie zabraknie także licznych konkursów z nagrodami, w których będzie można wygrać m.in. plakaty kolekcjonerskie i bezpłatne bilety wstępu do LEGOLANDU w duńskim Billund.

d34imbg

Na ten dzień przewidziano mnóstwo atrakcji dla każdego, kto choć na chwilkę chciałby się zetknąć z galaktycznym światem i jego bohaterami. W Forcie Sokolnickiego ten jeden dzień w roku dzieci i dorośli będą mogli spędzić jak na innej planecie.

1 maja 2016 r. godz. 12:00-20:00
Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego,
Park Żeromskiego, ul. Czarnieckiego 51

Wstęp na wszystkie atrakcje będzie bezpłatny.

d34imbg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34imbg
Więcej tematów