Trwa ładowanie...

Za darmo: Film o Snoop Doggu

„Reincarnated” oraz inne filmy w kinie plenerowym przy Utopii

Za darmo: Film o Snoop Doggu
d46hkfw
d46hkfw

W najbliższy weekend w Warszawie, w plenerowym Kinie Perła przy Kredytowej 9 zostanie wyemitowany film "Reincarnated", opisujący historię Snoop Dogga. Będzie to polska premiera filmu.

„Chcieli, żebym rapował, ale ja już nie chce rapować. Byłem na szczycie. Nagrałem piosenki, które nigdy nie umrą. Co więcej mogę zrobić dla rapu?”. Tak z hip-hopem żegnał się w ubiegłym roku Snoop Dogg, kiedy wyruszył w podróż po Jamajce, która zmieniła nie tylko jego muzykę, ale jego wnętrze. Podróż ta została opisana w filmie „Reincarnated”, który polska publiczność będzie można zobaczyć w Kinie Perła w Warszawie 24 i 25 sierpnia .

„Reincarnated” to tytuł dwunastego albumu Snoop Dogga wydanego w kwietniu tego roku pod pseudonimem Snoop Lion. Solowy album jest pierwszą płytą reggae wydaną przez artystę. W nagraniu albumu gościnnie wystąpili: Drake, Chris Brown, Busta Rhymes, Akon, Miley Cyrus czy Rita Ora.

Wraz z albumem powstał film dokumentalny pod tym samym tytułem, który opowiada o poszukiwaniach Snoop Dogga, jego fascynacji reggae i kulturą rastafarianów. Film miał premierę 7 września 2012 roku w Toronto. Za reżyserię odpowiada Andy Capper, wieloletni redaktor magazynu VICE. Capper spędził ze Snoop Doggiem miesiąc podczas jego podróży po Jamajce, rejestrując jego spotkania z guru muzyki reggae Bunnym Wailerem, tworzenie albumu i częste palenie marihuany.

d46hkfw

W filmie występują największe gwiazdy światowego hip-hopu i reggae, m.in.: Dr. Dre, Damian Marley, Daz Dillinger czy Jahdan Blakkamoore.

„Reincarnated”
24 i 25 sierpnia
Patio zabytkowej kamienicy przy Klubie Utopia przy Kredytowej 9
Wstęp: 20.00, *Projekcja o 21.00 STRONA internetowa *

d46hkfw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46hkfw
Więcej tematów