Trwa ładowanie...

ZA DARMO: festiwal "Klimat na zmiany"

Od piątku do niedzieli w namiocie na pl. Defilad będzie okazja, aby obejrzeć najnowsze produkcje filmowe o tematyce ekologicznej oraz porozmawiać z twórcami i ekspertami

ZA DARMO: festiwal "Klimat na zmiany"
d427o7b
d427o7b

Festiwal Klimat na zmiany organizowane jest przez Akademię PLANETE+ DOC oraz Urząd m. st. Warszawy w dniach 15-17 listopada w ramach Szczytu Klimatycznego ONZ w Warszawie.

W listopadzie tego roku Polska jest gospodarzem największej międzynarodowej konferencji klimatycznej COP-19. Jest to coroczny szczyt, w ramach którego negocjowany jest zakres działań na rzecz polityki klimatycznej. Obrady będą odbywać się za zamkniętymi drzwiami, festiwal Klimat na zmiany będzie zatem jedną z nielicznych okazji do nawiązania bezpośredniego dialogu pomiędzy światem nauki i polityki a obywatelami.

Festiwal Klimat na zmiany to** trzy dni niezapomnianych wrażeń filmowych, jak również towarzyszących im **debat i spotkań z twórcami, ekspertami w dziedzinie zmian klimatycznych i ochrony środowiska oraz międzynarodowymi delegatami COP-19. Obecność decydentów i ekspertów z całego świata gwarantuje wysoką temperaturę dyskusji na tak ważne, a jednocześnie często kontrowersyjne tematy. Festiwal Klimat na zmiany będzie nie tylko wydarzeniem kulturalnym, ale także miejscem wymiany poglądów na temat zielonych idei, ochrony środowiska naturalnego oraz problemów i rozwiązań prezentowanych podczas Szczytu Klimatycznego ONZ.

Podczas Festiwalu Klimat na zmiany w ustawionym przed Pałacem Kultury i Nauki namiocie o niebagatelnej powierzchni 1350 metrów kwadratowych codziennie spotka się ponad 1000 osób, aby porozmawiać na tematy związane z klimatem oraz zobaczyć najciekawsze i najnowsze produkcje filmowe ze świata związane z zieloną tematyką. Codziennym projekcjom będą towarzyszyły debaty i spotkania z zaproszonymi gośćmi.

d427o7b

Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny.

Zobacz również: Mobilne muzeum z Tajwanu przyjeżdża do Warszawy!

PROGRAM

Piątek 15.11.2013

18:30 Klimatyczni oszuści po filmie spotkanie z reżyserem

21:30 Pułapki rozwoju

Sobota 16.11.2013

17:30 Prezydent nowej Atlantydy po filmie panel

21:30 Gdy upada drzewo

Niedziela 17.11.2013

18:00 Czwarta rewolucja po filmie debata

21:30 Recepta na klęskę

Szczegółowy program na: akademia.planetedocff.pl .

d427o7b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d427o7b
Więcej tematów