Trwa ładowanie...

Za darmo: Fajny happening na Rynku Starego Miasta!

Wspólny taniec na lodzie. Pokazy zawodowych łyżwiarzy i prezenty. Udział wziąć może każdy. W słusznej sprawie

Za darmo: Fajny happening na Rynku Starego Miasta!
d3tmeb9
d3tmeb9

Co robić w zimowe popołudnie w Warszawie? Jedną z propozycji jest wzięcie udziału w wyjątkowym happeningu, który odbędzie się z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem na Rynku Starego Miasta. Mieszkańcy Warszawy będą mogli wziąć udział we wspólnym tańcu na lodzie, by symbolicznie pokazać, że znają kroki w zmniejszaniu ryzyka zachorowania na raka. W wydarzeniu udział wziąć może każdy – wystarczy zabrać dobry nastrój i pozytywną energię!

Celem happeningu, który odbędzie się pod hasłem „Proste kroki w walce z rakiem” jest promocja profilaktyki nowotworowej i pokazanie, że wystarczą proste kroki, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka.

Akcja rozpocznie się jutro, 4 lutego, o godz. 16.00. Najpierw odbędzie się trening i nauka tańca, następnie o godz. 17, wszyscy chętni mogli wykonać wspólny, pełen życia taniec, którego choreografię ułożył znany promotor łyżwiarstwa figurowego – Jacek Tascher oraz trenerka Jene Gres. Miłośnicy zimowej rekreacji będą mogli wypożyczyć łyżwy na miejscu lub przynieść ze sobą własny sprzęt. Wstęp na lodowisko będzie bezpłatny.

Na wszystkich uczestników będą czekać specjalne koszulki oraz gorąca herbata na rozgrzewkę. Podczas wydarzenia wszyscy będą mogli podziwiać widowiskowe pokazy łyżwiarzy figurowych z Towarzystwa Łyżwiarstwa Figurowego „Walley”.

d3tmeb9

W dniu akcji na Placu Zamkowym stanie specjalny autobus, w których będzie można wykonać bezpłatne badania profilaktyczne - morfologię oraz test na obecność wirusa HCV, który jest jedną z głównych przyczyn raka wątroby. Badania będą prowadzone od godziny 16.00 do 19.00.

d3tmeb9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tmeb9
Więcej tematów