Trwa ładowanie...

Za darmo: Dzień Otwarty Wawerskiej Strefy Kultury

Wystawy malarskie, warsztaty plastyczne i fotograficzne, improwizacje artystyczne, kiermasze rękodzieła, przedstawienia teatralne...

Za darmo: Dzień Otwarty Wawerskiej Strefy Kultury
d1v4mah
d1v4mah

Święto kulturalne w Wawrze! Najbliższa sobota (23 marca)zapowiada się niezwykle ciekawie dla fanów kultury i sztuki. W ramach Dnia Otwartego w Wawerskiej Strefie Kultury przy Żegańskiej 1aswoją ofertę zaprezentują artyści działający w WSK. W* programie kilkanaście różnorodnych pokazów, wystaw i warsztatów, które odbędą się od godz. 14:00 do 18:00.*

Nie zabraknie wystaw malarskich, warsztatów plastycznych i fotograficznych, improwizacji artystycznych, kiermaszów rękodzieła, przedstawień teatralnych, czy* pokazów tańca brazylijskiego*. Będzie można zapozować do zdjęć z rodziną, nauczyć się grać na bębnach, wyrabiać ceramikę, czy pleść dywan.

Podczas Dnia Otwartego odbędzie się także prezentacja Radia Wawer oraz powstającego portalu i telewizji internetowej Kulturalny Wawer. Zostanie też otwarta tzw. wymienialnia, gdzie będzie można wymienić się książką, płytą, czy ubraniem. Dla miłośników aktywności fizycznej przygotowano pokaz japońskich ćwiczeń relaksacyjnych i masażu, a dla maluchów powstanie specjalny kącik zabaw.

Każdy znajdzie w Wawerskiej Strefie Kultury coś dla siebie. Stawiamy na różnorodność. Chcemy by było to centrum kulturalne dzielnicy, ale także ważne miejsce na mapie kulturalnej Warszawy - mówi zastępca burmistrza dzielnicy Wawer Przemysław Zaboklicki. - W najbliższą sobotę wszyscy artyści działający w WSK zaprezentują swoją ofertę jednego dnia, dlatego żaden fan kultury nie można przegapić takiego wydarzenia.

d1v4mah
d1v4mah
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1v4mah
Więcej tematów