Trwa ładowanie...

Za darmo: Dni Kultury Algierskiej

Zobacz, jak powstają obrazy z pustynnego piasku, spróbuj algierskich potraw, zachwyć się egzotyczną biżuterią i ceramiką oraz przymierz tradycyjne stroje berberów

Za darmo: Dni Kultury Algierskiej
d1b2c3z
d1b2c3z

. Blue City zaprasza na Dni Kultury Algierskiej, które potrwają od 3 do 9 października. Wstęp wolny.

Oficjalna inauguracja Dni Kultury nastąpi jutro, w czwartek o godz. 15:00. Dokonają jej Abdelkadera Khemri, Ambasador Algierii w Warszawie i Dyrektor Algierskiego Biura Turystyki, Cheloufi Rachid. W programie imprezy przewidziano m.in. *reportaże audiowizualne z cyklu „Historia, kultura i turystyka w Algierii” z udziałem podróżników i dziennikarzy, zarówno algierskich jak i polskich, prezentacje mody, degustację kuchni algierskiej, a także koncerty muzyki andaluzyjsko-tuareskiej z tańcem tradycyjnym. *

Program imprezy: *W dniach 3-6 października w godzinach 10.00 – 22.00
Sprzedaż wyrobów rzemieślniczych, koncert, prezentacja reportaży audiowizualnych z cyklu "Historia, kultura i turystyka w Algierii" z udziałem podróżników i dziennikarzy, zarówno algierskich jak polskich.
*

Czwartek 3 października 2013

15.00

d1b2c3z

Oficjalna inauguracja.

Prezentacja mody, degustacja kuchni algierskiej, koncert algierskiej muzyki andaluzyjsko–tuareskiej z tańcem tradycyjnym.

Piątek 4 października 2013

13.00 – 18.30

Prezentacja mody, degustacja kuchni algierskiej, koncert algierskiej muzyki andaluzyjsko-tuareskiej z tańcem tradycyjnym.

Sobota 5 października 2013

13.00

Prezentacja mody, degustacja kuchni algierskiej, koncert algierskiej muzyki andaluzyjsko-tuareskiej z tańcem tradycyjnym.

d1b2c3z

Niedziela 6 października 2013

17.00

Uroczystość zakończenia, którą poprowadzą JE Pan Abdelkader Khemri, Ambasador Algierii w Warszawie oraz Dyrektor Algierskiego Biura Turystyki, Pan Cheloufi Rachid. W dalszej kolejności nastąpi prezentacja mody, degustacja kuchni algierskiej, koncert algierskiej muzyki andaluzyjsko-tuareskiej z tańcem tradycyjnym.

Od 7 do 9 października 2013

10.00 – 22.00

Sprzedaż wyrobów rzemieślniczych, wymiana doświadczeń, technik wytwórczych i wiedzy rzemieślniczej pomiędzy twórcami obydwu krajów w ramach warsztatów na żywo.

d1b2c3z

__

d1b2c3z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1b2c3z
Więcej tematów