Trwa ładowanie...

Za darmo: Bajki na Dzień Dziecka na Narodowym

Impreza będzie udana bez względu na pogodę. Dach stadionu będzie zamknięty

Za darmo: Bajki na Dzień Dziecka na Narodowym
d2fl4br
d2fl4br

Wszyscy znamy i pamiętamy kultowe polskie bajki animowane zrealizowane przez Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej.* W Dniu Dziecka będzie można je zobaczyć na telebimach na Stadionie Narodowym! Wstęp wolny*.

„Dwa koty plus jeden pies”, „Kochajmy straszydła”, „Proszę słonia”, „Dziwne przygody Koziołka Matołka”, „Reksio”... W sumie aż 15 bajek zrekonstruowanych przez Cyfrowe Repozytorium Filmowe (CRF) w ramach projektu Kino RP, współfinansowanego przez Polski Instytut Sztuki Filmowej będzie wyświetlanych na telebimach w 60 minutowych cyklach. Aby komfort oglądania bajek był jak największy, w zależności od liczby najmłodszych gości Stadionu jeden lub dwa z telebimów, każdy o powierzchni 50 metrów kwadratowych, zostaną opuszczone do poziomu widowni.

Podczas spaceru po promenadzie dolnej najmłodsi goście otrzymają balony z logo Stadionu Narodowego. Impreza będzie udana bez względu na aurę, bo dach Stadionu Narodowego będzie zamknięty. W kioskach gastronomicznych będzie można kupić zestawy dla dzieci z popcornem lub watą cukrową.

W strefie Biznes Klubu w godzinach 12:00 – 16:00 będzie też można najeść się do syta korzystając z oferty „Jemy Rodzinnie”, tym razem pod hasłem „Makaronowe Czary Mary dla dzieci i rodziców” (35 zł osoba dorosła, 15 zł dzieci 4-8 lat, dzieci do 3 lat nieodpłatnie). Do dyspozycji gości są też atrakcyjne cenowo pakiety rodzinne.

d2fl4br

Dla zmotoryzowanych gości zostanie udostępniony płatny parking podziemny na poziomie -3, wjazd bramą numer 4 od Wybrzeża Szczecińskiego. Wejście na teren Stadionu Narodowego od strony Galerii, obok recepcji wycieczek .

Data: 1 czerwca 2013 r., godz. 11:00-16:00
Organizator: Stadion Narodowy

Wstęp wolny

d2fl4br
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fl4br
Więcej tematów