Trwa ładowanie...

Z Warszawy do polskich miast samolotem

Eurolot rusza z bogatą ofertą połączeń na trasach krajowych

Z Warszawy do polskich miast samolotem
d4l1ku2
d4l1ku2

*Linie lotnicze Eurolot rozpoczęły sprzedaż biletów na wszystkie krajowe połączenia na trasach z Warszawy do Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Bydgoszczy. Rejsy wykonywane będą przez Eurolot od 31 marca 2013 roku. *

Eurolot planuje też zwiększenie liczby rejsów na najbardziej popularnych trasach, takich jak do Gdańska i Wrocławia, w godzinach cieszących się największym zainteresowaniem.

Linie lotnicze proponują pasażerom dwie taryfy - biznesową premium oraz basic - a także przewóz bagażu rejestrowanego w cenie biletu, iPady na pokładzie, dostęp do salonów business lounge na lotniskach w Polsce (w taryfie premium) i obsługę połączeń między innymi nowymi samolotami typu Bombardier Q400 NextGen.* *

Od 31 marca 2013 roku połączenia regionalne z i do Warszawy wykonywane będą w systemie code-share, opartym o partnerską umowę Eurolotu z PLL LOT. Oznacza to, że zarówno w systemie linii Eurolot, jak i PLL LOT dostępne będą określone pule biletów na rejsy krajowe. Dzięki temu bilety na wszystkie trasy krajowe obsługiwane dotychczas częściowo przez Eurolot, a częściowo przez LOT, będą dostępne w sprzedaży u obu przewoźników.

d4l1ku2

Połączenia będą obsługiwane m. in. przez nowoczesne, szybkie, ciche i wygodne, 78-miejscowe Bombardiery Q400 NextGen należące do Eurolotu.

Więcej: eurolot.com

d4l1ku2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l1ku2
Więcej tematów