Trwa ładowanie...

Wyrzucił kota przez okno!

"Bo ten przekrzywił dywanik"

Wyrzucił kota przez okno!
d6qhdjn
d6qhdjn

Oto co alkohol robi z ludźmi: policjanci z Bielan zatrzymali 39-latka, który mając we krwi prawie 4 promile z 7 piętra wyrzucił przez okno 2-letniego kota. Mężczyzna wcześniej groził nożem swojej żonie i synowi. Sprawca już został przesłuchany. Odpowie za groźby i działanie ze szczególnym okrucieństwem w stosunku do zwierzęcia.

Około 15.00 policjanci otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że z jednego z bloków na Bielanach wyrzucono przez okno kota. Na miejsce natychmiast skierowano policyjną załogę. Jak wynika z relacji świadków, w lokalu na 7 piętrze doszło do awantury. Pijany mężczyzn przy użyciu noża groził pozbawieniem życia żonie i synowi. Swoją agresję skierował również na 2-letniego kota, który przekrzywił dywanik w łazience. Zachowanie zwierzęcia tak bardzo zdenerwowało 39-latka, że wyrzucił go przez okno. Mundurowi zatrzymali agresywnego mężczyznę i przewieźli do bielańskiej komendy.

Sprawca, który w chwili zatrzymania miał prawie 4 promile, już został przesłuchany. Tomasz S. usłyszał zarzut za groźby karalne pod adresem najbliższych i działanie ze szczególnym okrucieństwem w stosunku do kota, który na skutek działania 39-latka doznał licznych obrażeń wewnętrznych.

d6qhdjn

Tomaszowi S. grozi teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

d6qhdjn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6qhdjn
Więcej tematów