Trwa ładowanie...

Wyroki po piątkowym meczu

4 kibiców Legii Warszawa i Górnika Zabrze usłyszało wyroki w śródmiejskim sądzie po piątkowym meczu na stadionie Legii

Wyroki po piątkowym meczu
d2ht40w
d2ht40w

Policjanci zabezpieczający piątkową rozgrywkę pomiędzy drużynami Legii Warszawa i Górnika Zabrze zatrzymali 5 mężczyzn, którzy swoim zachowaniem powodowali zagrożenie. Trzech z nich zostało zatrzymanych już w drodze na mecz.

*22-letni Szymon K. idąc w grupie mężczyzn przy ul. Kusocińskiego rzucił petardą w innych kibiców. Podobne zdarzenia miały miejsce na ul. Rozbrat, gdzie został zatrzymany 23-letni Arkadiusz T. i na Myśliwieckiej, gdzie mundurowi wyłowili z tłumu 44-letniego Adama K. *Wszyscy usłyszeli zarzuty i stanęli przed sądem, który orzekł wobec nich kary grzywny i zakazy stadionowe. Szymon K. musi zapłacić 400 zł i ma zakaz wstępu na mecze z udziałem Górnika Zabrze przez 2 lata.

Arkadiusz T. zapłaci 500 zł i nie może przez 2 lata wejść na stadion Legii Warszawa. Natomiast Adam K. został ukarany 800-złotową grzywną oraz przez 2 lata ma zakaz wstępu na mecze Górnika Zabrze odbywające się na terenie kraju.

Podczas meczu został zatrzymany również 43-letni Arkadiusz M. Mężczyzna w trakcie rozgrywki wtargnął na płytę boiska. Śródmiejski sąd zadecydował o karze grzywny i 2-letnim zakazie wstępu na wszystkie mecze Legii Warszawa odbywające się w kraju.

d2ht40w

Policjanci jeszcze przed meczem zatrzymali 21-letniego Dawida L. Mężczyzna podczas wchodzenia na stadion próbował wnieść środki pirotechniczne. Dzisiaj w jego sprawie prawdopodobnie zapadnie wyrok w śródmiejskim sądzie.

d2ht40w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ht40w
Więcej tematów