Trwa ładowanie...

Wyprodukowali co najmniej 300 kg amfetaminy!

Dilerzy z Warszawy wzięli się za produkcję narkotyku. Nakryła ich policja

Wyprodukowali co najmniej 300 kg amfetaminy!
d1b49f8
d1b49f8

Na trop wytwórni funkcjonariusze trafili po przypadkowej kontroli drogowej dwóch samochodów w grudniu 2010 roku w okolicach Węgrowa. W autach, którymi jechało trzech oskarżonych, policjanci znaleźli elementy linii produkcyjnych służących do produkcji amfetaminy.

Teraz przed sądem staną czterej mieszkańcy Warszawy: 30-letni Leszek A., 35-letni Maciej P., 32-letni Damian P. i 28-letni Mariusz K. oraz 53-letni Marian G. z gminy Długosiodło. Według aktu oskarżenia od stycznia do grudnia 2010 roku na posesji Mariana G. prowadzili oni fabrykę amfetaminy, w której powstało co najmniej 300 kg narkotyku.

Funkcjonariusze CBŚ zabezpieczyli w sumie siedem kompletnych linii produkcyjnych amfetaminy, które wykorzystywali oskarżeni mężczyźni. W wytwórni w gminie Długosiodło znaleźli osiem 10-litrowych pojemników ze śladami prekursora do wytwarzania amfetaminy, a także instrukcje dotyczące reżimu technologicznego przy wytwarzaniu narkotyku.

Teraz dilerom z Mazowsza grozi do 15 lat więzienia. W oddzielnym postępowaniu prokuratura ustala odpowiedzialnych za dystrybucję narkotyku.

d1b49f8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1b49f8
Więcej tematów