Trwa ładowanie...

Wypadek na Modlińskiej. 2 osoby w szpitalu. Utrudnienia

W wyniku zderzenia aut poszkodowane zostały dwie osoby.

Wypadek na Modlińskiej. 2 osoby w szpitalu. Utrudnienia
d1x2ljw
d1x2ljw

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na ulicy Modlińskiej przy Światowida, na warszawskim Tarchominie. W wyniku kolizji aut ranna została piesza oraz kierowca jednego z aut. Zostali zabrani do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przebieg zdarzeń oraz strażacy. W ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

- Na ul. Modlińskiej, przy Światowida zderzyły się dwa samochody osobowe, audi oraz hyundai, ucierpiała także piesza. Zarówno piesza jak i kierowca hyundaia trafili do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przebieg zdarzenia. Można spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie skrzyżowania, gdyż jest to newralgiczne miejsce na Tarchominie - mówi WawaLove Anna Kędzierzawska z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

- Ruch jest wstrzymywany w momencie, gdy policjanci dokonują niezbędnych pomiarów. Ruch powinien zostać przywrócony w ciągu najbliższych kilkudziesięciu minut - dodała Kędzierzawska.

Z relacji świadków wynika, że jest duże prawdopodobieństwo, iż kierowca audi wjechał na skrzyżowanie z dużą prędkością, na czerwonym świetle.

d1x2ljw
d1x2ljw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x2ljw
Więcej tematów