Trwa ładowanie...

Wydrukuje mamie niepełnosprawnej Zuzi 5 tys. ulotek. Za złotówkę

"To, w jaki sposób potraktowano tę panią, to straszny wstyd"

Wydrukuje mamie niepełnosprawnej Zuzi 5 tys. ulotek. Za złotówkę
d2wo32w
d2wo32w

"Mamę niepełnosprawnego dziecka, której odmówiono rabatu na druk ulotek zapraszamy do nas" - napisał pracownik jednej z warszawskich drukarń. I dodał: - 5 tys. ulotek A6 wydrukujemy za 1 zł.

Przypomnijmy: Pani Beata zwróciła się z pytaniem do prezesa jednej z drukarń o możliwość rabatu na większą liczbę ulotek, które dotyczyły przekazania 1 proc. na jej niepełnosprawną córkę. Niestety, właściciel nie tylko odmówił, ale dodał od siebie, że "nie nam sens oceniać sens płodzenia takich dzieci". Kobieta, która pytała o rabat, umieściła jego odpowiedź na swoim profilu.

W sieci zawrzało. Oliwy do ognia dolał jeszcze syn właściciela drukarni, który następnego dnia w wyjątkowo wulgarny sposób skomentował całą sprawę. Doszło do tego, że firmowy profil drukarni został usunięty z Facebooka.

d2wo32w

"Chodzi o sam gest"

Dziś rano Maciej Zawadzki, pracownik firmy "Studio Horyzont" (al. Jana Pawła II 22) przekazał informację, że jego firma szuka pani Beaty. Chciałby wydrukować jej 5 tys. ulotek w formacie A6. Za złotówkę. Pytany przez WawaLove.pl o powód, odpowiedział: - To, w jaki sposób potraktowano tę panią, to straszny wstyd. To dla nas jest absolutnie nie do przyjęcia. Postanowiliśmy zareagować - powiedział. I dodał, że "przecież tutaj nie chodzi o wielką kwotę" (druk 5 tys. ulotek w formacie A6 to koszt rzędu 150 - 200 zł - przyp. red), ale "przede wszystkim o sam gest".

"Ktokolwiek słyszał o tej Pani ktokolwiek wie... prosimy o przekazanie dalej" - napisał Zawadzki. Jego wiadomość przekazaliśmy oczywiście mamie Zuzi.

UWAGA UWAGA :) mamę, której odmówiono rabatu na druk ulotek o niepełnosprawnym dziecku (w firmie na ul. Kopernika)...

d2wo32w
d2wo32w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wo32w
Więcej tematów