Trwa ładowanie...

Wycieczka rowerowa przez Puszczę Kampinoską

W niedzielę o godzinie 10.00 ruszy spod stacji metra Młociny darmowa wycieczka rowerowa połączona ze zwiedzaniem muzeum w Palmirach i odpoczynkiem nad jeziorem Dziekanowskim

Wycieczka rowerowa przez Puszczę Kampinoską
d1hotgz
d1hotgz

Towarzystwo Turystyczne X zaprasza na niedzielną wycieczkę rowerową połączoną z odpoczynkiem nad Jeziorem Dziekanowskim i zwiedzaniem muzeum w Palmirach. Organizatorzy wycieczki zadedykowali ją cudzoziemcom mieszkającym w Polsce. Jednak mile widziani są wszyscy posiadacze jednośladów.
Zbiórka uczestników, na stacji metro Młociny (wyjście północne od strony autobusów) o godzinie 9.45 rano, odjazd o 10.00. Organizatorzy zapowiadają wolne turystyczne tempo, wobec tego udział w wyciecze może wziąć każdy.

Trasa przejazdu będzie biec drogami rowerowymi, drogami bocznymi, terenowymi i wałem wiślanym (ścieżka w trawie) nad Jezioro Dziekanowskie, następnie w kierunku Puszczy Kampinoskiej do muzeum w Palmirach, szlakami leśnymi powrót do Warszawy.

Dokłada trasa przejazdu:
Trasa: Metro Młociny – Las Młociński – Buraków – Kępa Kiełpińska – Dziekanów Polski – Sadowa – Palmiry – Truskaw – Sieraków – Młociny
Dystans przejazdu: 50 km

d1hotgz

W trakcie wycieczki planowane są przerwy, dłuższe przerwy nad Jeziorem Dziekanowskim i w muzeum w Palmirach.

Zakończenie wycieczki planowane jest w godzinach popołudniowych w pubie Przystanek. Uczestnicy nie biorący udziału w integracji w pubie zakończą wycieczkę przy stacji metra Młociny. Udział w wycieczkach TTX jest bezpłatny.

Organizatorzy wycieczki podkreślają, że każdy uczestnik bierze udział w wycieczce na własną odpowiedzialność. Rowerzyści proszeni są o uwagę i rozważność, oraz o poruszanie się po drogach publicznych zgodnie z przepisami kodeksu drogowego. Obowiązuje zakaz picia alkoholu w czasie trwania wycieczki.

Kiedy: 13 lipca 2014 r., zbiórka o 9.45, wycieczka rusza o 10.00
Miejsce: Start na stacji metra Młociny (wyjście północne od strony autobusów)
Wstęp wolny

d1hotgz
d1hotgz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hotgz
Więcej tematów