Trwa ładowanie...

Wpadł na gorącym uczynku. Chciał wyłudzić kolejny kredyt

Za dokonanie oszustw na szkodę banków zatrzymanemu grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

Wpadł na gorącym uczynku. Chciał wyłudzić kolejny kredyt
d24klrx
d24klrx

Stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali Tomasza Ż. Mężczyzna na podstawie fałszywych dokumentów chciał wyłudzić z banku kredyt na 124 tysiące złotych.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Stołecznej Policji ustalili, że w jednej z placówek bankowych na terenie Śródmieścia, mężczyzna usiłuje wyłudzić kredyt. Z posiadanych informacji wynikało, że Tomasz Ż. ubiegając się o kredyt w wysokości 124 tysięcy złotych, przedłożył sfałszowany dokument o rocznych dochodach za 2015 rok.

Policjanci zatrzymali Tomasza Ż., gdy ten przyszedł do banku, aby podpisać umowę o kredyt. Wnioskując o kredyt 43-latek przedłożył podrobione zaświadczenie o dochodach za miniony rok.Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 43-letni mężczyzna przez ostatnie trzy lata prawdopodobnie wyłudził lub usiłował bezprawnie pobrać kilkanaście kredytów bankowych, na kwotę co najmniej milion złotych.

Za usiłowanie wyłudzenia kredytu i dokonanie oszustw na szkodę banków zatrzymanemu grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

d24klrx

Źródło: KSP

* **Przeczytajcie również: Pożar we Włochach. Wiele zastępów straży walczy z ogniem *

d24klrx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24klrx
Więcej tematów