Trwa ładowanie...

Wielka iluminacja świąteczna już 7 grudnia!

Tego dnia Trakt Królewski, Stare i Nowe Miasto, place, skwery i kilka warszawskich ulic po obu stronach Wisły, rozświetlą świąteczne dekoracje. Najważniejszym punktem wieczoru będzie rozpalenie choinki na placu Zamkowym

Wielka iluminacja świąteczna już 7 grudnia!
dz6nhoq
dz6nhoq

Wszyscy, którzy w sobotę, o godzinie 17.00, dotrą na plac Zamkowy będą mogli zanurzyć się w bajkowym świecie mikołajowych przygotowań do świąt. Tuż obok choinki w fabryce prezentów pracować będą elfy i pomocnicy Mikołaja. Wszyscy czekać będą na przyjazd św. Mikołaja z Laponii. Nie zabraknie oczywiście świątecznych piosenek, kolęd i niespodzianek.

Czy jednak faktycznie uda się zachować tradycję i przy Zamku Królewskim w sobotni wieczór choinka zabłyśnie pięknymi kolorami? Zadanie nie będzie proste ponieważ zniknęła magiczna iskierka rozpalająca drzewko i nasze dzielne elfy będą jej poszukiwać... Czy warszawiakom, Mikołajowi i elfom uda się ją odnaleźć? - czytamy z zapowiedzi imprezy.

Na zakończenie imprezy z placu Zamkowego przez Krakowskie Przedmieście , aż do ronda de Gaulle’a Mikołaj z Laponii przejedzie w barwnej paradzie ze swoimi pomocnikami. Wszyscy chętni mogą się dołączyć i celebrować nastanie świątecznego czasu w Warszawie.

* Świąteczna iluminacja rozświetli Warszawę już po raz piąty. Każdego sezonu na choince prezentowana jest inna kolorystyka i sekwencja wzorów. Tak będzie i w tym roku. *Poza Traktem Królewskim i placem Zamkowym dekoracje będzie można podziwiać również na Rynku Starego i Nowego Miasta, na placu Trzech Krzyży i Grzybowskim, w Alejach Ujazdowskich, na Emilii Plater, ul. Sobieskiego i w Wilanowie, a na prawym brzegu na ulicy Francuskiej i Ząbkowskiej. **

dz6nhoq

Organizatorem imprezy inaugurującej świąteczną iluminację jest Stołeczna Estrada. Świąteczną iluminację Warszawy przygotowała firma Multidecor. Iluminacja wykonana jest z najwyższej jakości oświetlenia choinkowo-dekoracyjnego, z wykorzystaniem najnowszej technologii energooszczędnych diod ECO-LED.

dz6nhoq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz6nhoq
Więcej tematów