Trwa ładowanie...

Wicemarszałek Sejmu: "Działania ratusza miały znamiona działalności mafijnej"

Polityk Kukiz'15 przekonywał, że w wyniku wszystkich zaniedbań do jakich doszło w Warszawie, najbardziej ucierpieli prawowici właściciele nieruchomości.

Wicemarszałek Sejmu: "Działania ratusza miały znamiona działalności mafijnej"
d14xrtj
d14xrtj

Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka z partii Kukiz'15 stwierdził na antenie TVN 24, że "działania ratusza pod rządami Hanny Gronkiewicz-Waltz miały znamiona działalności o charakterze mafijnym". Tyszka wspomniał także, iż pomimo upływu 27 lat od upadku komunizmu w Polsce, nasz kraj jako jedyny nie potrafił poradzić sobie z rozwiązaniem problemu reprywatyzacji.

- Afera reprywatyzacyjna pokazuje, że działania ratusza pod rządami Hanny Gronkiewicz-Waltz miały znamiona działalności o charakterze mafijnym - powiedział w TVN 24 poseł ruchu Kukiz'15.

- Jeżeli rząd podejdzie na poważnie do uregulowania kwestii reprywatyzacji, to my jesteśmy gotowi współpracować - mówił w TVN 24 wicemarszałek Stanisław Tyszka (Kukiz'15). - W czyimś interesie był brak tej ustawy - przekonywał. - Był też w interesie rozmaitych mafii urzędniczo-prawniczych, które pośredniczyły w tym procesie, samemu też odzyskując nieruchomości - dodał Tyszka

Polityk Kukiz'15 przekonywał, że w wyniku wszystkich zaniedbań do jakich doszło w Warszawie, najbardziej ucierpieli prawowici właściciele, którzy zmuszeni byli sprzedawać za grosze swoje roszczenia.

Źródło:(TVN 24)

d14xrtj
d14xrtj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14xrtj
Więcej tematów