Trwa ładowanie...
wideo
Tomasz Jakubowski
20-02-2013 12:55

Weronika na Agrykoli (wideo)

Szykuje nam się fajna płyta z piosenkami o Warszawie. Posłuchajcie!

Weronika na Agrykoli (wideo)
dzddl01
dzddl01

23 lutego odbędzie się premiera płyty "Piosenki o Warszawie" formacji* Lesław i Admninistratorr*. Jednym z utworów promujących ten album jest "Weronika na Agrykoli". Utwór - trzeba uczciwie przyznać - czadowy.

Lesław i Administratorr to wspólny projekt muzyczny liderów dwóch znanych, warszawskich formacji. Album „Piosenki o Warszawie”, stanowi muzyczne refleksje obu artystów dotyczące Warszawy, wsparte udziałem licznego grona gości. I to nie byle jakich! - Muniek Staszczyk (T. Love),* Martyna Załoga* (Nancy Regan), Bartosz Chmielewski (Muzyka Końca Lata), Michał Deptuła (Inside Again), Łukasz Mach (Skowyt), Karol Strzemieczny (Stan Miłości i Zaufania), Paweł Dunin-Wąsowicz (Meble) oraz Krzysztof Varga.

Zarówno Lesław, liderujący Kometom (a przed laty kultowej Partii), jak i Administratorr, dowodzący własnym projektem o takiej samej nazwie, nie po raz pierwszy sięgnęli po inspirację jaką stanowi dla nich miejsce, w którym mieszkają i tworzą na co dzień.

Tytuły utworów nie pozostawiają wątpliwości, że to płyta o naszym mieście. Oto niektóre z nich: Weronika na Agrykoli, Rowerem na Wolę, Urodziłem się w Warszawie, Jesteś na Mokotowie, Księżyc nad Ochotą, Warszawa Centralna, Żeglarze z Portu Praskiego.

dzddl01

Posłuchajcie:* Lesław i Admninistratorr - "Weronika na Agrykoli"*

dzddl01
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzddl01
Więcej tematów