Trwa ładowanie...

Weekendowe utrudnienia. Zobacz, jak dojechać na koncert Beyonce?

W sobotę na PGE Narodowym odbędzie się koncert Beyonce i Jay-Z w ramach trasy On The Run 2. Natomiast w niedzielę filmowcy będą realizować zdjęcia na moście Józefa Poniatowskiego. Sprawdź zmiany w ruchu drogowym i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Weekendowe utrudnienia. Zobacz, jak dojechać na koncert Beyonce?Źródło: Getty Images
d40y8ql
d40y8ql

O której zaczyna się koncert Beyonce i Jay-Z: godzina 19.00.

Trasa OTR II rozpoczęła się 6 czerwca w Cardiff. Po raz pierwszy w Polsce mogliśmy usłyszeć ich na Orange Warsaw Festiwal oraz Open'er Festival i Live Music Festival.

Zmiany w ruchu podczas koncertu Beyonce i Jay-Z:

d40y8ql

Od godziny 16.00 do 19.00 będzie wyłączony z ruchu obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: al. Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński (Za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych).

Dostępny będzie wiadukt ul. Saskiej i ul. Brazylijskiej do al. Stanów Zjednoczonych. Jeśli po zakończeniu koncertu duża grupa uczestników będzie chciała pieszo przejść do centrum. Policja zdecyduje zamknąć dla ruchu most Józefa Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy rondem gen. Ch. de Gaulle’a a rondem J. Waszyngtona.

Przed i po koncercie II linia metra będzie kursować z częstotliwością co 3 min. Pojawią się także dodatkowe tramwaje linii 9. W przypadku zamknięcia mostu Józefa Poniatowskiego na trasy objazdowe zostaną skierowane tramwaje linii: 7, 9, 22, 24 i 25 oraz autobusy linii: 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521, N22, N24 i N72.

W niedzielę będzie zamknięty most Poniatowskiego

Od północy do 18.00 przeprawa będzie całkowicie wyłączona z ruchu. Zamknięte dla ruchu będą obydwie jezdnie Al. Jerozolimskich od ronda gen. Ch. de Gaulle’a.

d40y8ql

Natomiast kierowcy będą mogli wjechać z ul. Wał Miedzeszyński na al. J. Poniatowskiego w kierunku ronda J. Waszyngtona lub zjechania z al. J. Poniatowskiego na ulice Wał Miedzeszyński lub Wybrzeże Szczecińskie. Kierowcy powinni korzystać z mostów Łazienkowskiego lub Świętokrzyskiego.

Tramwaje linii* 7 i 25* skręcą na rondzie z al. Zielenieckiej w al. J. Waszyngtona i dalej pojadą ul. Grochowską do pętli Gocławek. Linie *9 i 22 *będą kończyły kursowanie na pl. S. Starynkiewicza. Tramwaje linii * 24 * z ul. Towarowej pojadą w ul. Grójecką i dalej do pętli Banacha. Linia turystyczna *T *będzie kursowała na zmienionej trasie ulicami: Towarowa – Okopowa – Z. Słomińskiego – most Gdański – S. Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Czynszowa.

Autobusy linii 111 i 166 pojadą objazdem przez most Świętokrzyski. Linie: 158, 507, 517 i nocne N22, N72 i N24 będą kursowały mostem i Trasą Łazienkowską. Autobusy linii 117 pojadą do przystanku Metro Stadion Narodowy, a 521 zakończą kursowanie na rondzie Wiatraczna.

d40y8ql

Uruchomiona zostanie zastępcza linia Z-9 kursująca na trasie: pl. G. Narutowicza – Grójecka – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – pl. Na Rozdrożu – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – al. J. Poniatowskiego – al. J. Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – rondo Wiatraczna.

Źródło: um.warszawa.pl

Zobacz także: Paweł Lisicki: to dobrze, że PiS spada

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d40y8ql
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40y8ql
Więcej tematów