Trwa ładowanie...

Weekend na warszawskich drogach: NightSkating, remonty i frezowania

Drogowcy poinformowali o utrudnieniach, czekających na kierowców w najbliższych dniach.

Weekend na warszawskich drogach: NightSkating, remonty i frezowania
d2iwtwd
d2iwtwd

W czwartek, 17 września w godz. 21.00 – 23.00 odbędzie się przejazd rolkarzy w ramach imprezy Honor NightSkating Warszawa. Na trasie mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu. Uczestnicy będą się przemieszczali następującymi ulicami: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Al. Jerozolimskie, Łopuszańska, Hynka, Marynarska, Wołoska, Domaniewska. Bukowińska, al. Wilanowska, al. Sikorskiego, Sobieskiego, Belwederska oraz Al. Ujazdowskie.

Z kolei przy ulicy Bystrej, na odcinku od Radzymińskiej do granicy miasta, drogowcy przeprowadzą weekendowe frezowanie nawierzchni. Zamknięty fragment kierowcy będą mogli ominąć ulicą Wolności w Ząbkach. Utrudnienia potrwają od piątku 18 września, od godz. 22.00 do poniedziałku 21 września.__

17 września w godzinach wieczornych zostanie otwarta południowa jezdnia ulic: Racławickiej i Odyńca przy skrzyżowaniu z Wołoską. Tym samym kierowcy będą się poruszali dwoma jezdniami na całej długości Racławickiej pomiędzy Żwirki i Wigury a Wołoską . W kierunku zachodnim otrzymają do dyspozycji trzy pasy ruchu, na dojeździe do skrzyżowania z zachodu aż cztery. Oddzielne jezdnie dla każdego kierunku zyska też ulica Odyńca.

Pomiędzy 17 a 21 września wyłączony będzie przejazd przez tory tramwajowe ulicą Podleśną. Wszystko w związku z zaplanowaną wcześniej przebudową. Od piątku, 18 września od godz. 20.00 do niedzieli zamknięte zostaną odcinki Ząbkowskiej oraz Brzeskiej. Wyłączony fragment będzie można ominąć jadąc Markowską do Kijowskiej i Targowej.

d2iwtwd

Wreszcie, w sobotę 19 września odbędzie się koncert na PGE Narodowym. Dlatego zamknięty zostanie obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami : al. Poniatowskiego, al. Waszyngtona, Wał Miedzeszyński, Zwycięzców, Saska. Nie dotyczy to pojazdów: osób posiadających identyfikatory SK, ZTM, taksówek oraz jednośladów. Szczegółowe informacje o wszystkich utrudnieniach dostępne są na tej stronie.

d2iwtwd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iwtwd
Więcej tematów