Trwa ładowanie...

Weekend na stołecznych ulicach

Czekają nas zmiany organizacji ruchu na Puławskiej przy ul. Domaniewskiej, frezowanie ulic I. Gandhi i Ostrobramskiej, utrudnienia na Patriotów

Weekend na stołecznych ulicach
d4h1n3j
d4h1n3j

Na ten weekend Zarząd Dróg Miejskich zaplanował dwie duże wymiany nawierzchni jezdni, które rozpoczną się w piątkowy wieczór (ok. godz. 22.00) i zakończą w poniedziałek rano (ok. godz. 4.00).

- ul. I. Gandhi na odcinku od Pileckiego do Rosoła – przejezdne będzie skrzyżowanie w ciągu al. Komisji Edukacji Narodowej, a objazdy zostaną poprowadzone przez ulice Płaskowickiej i Ciszewskiego

- południowej jezdni ul. Ostrobramskiej na odcinku od al. Stanów Zjednoczonych do ul. gen. A.E. Fieldorfa „Nila” – objazd zostanie wyznaczony przez al. Stanów Zjednoczonych i ul. Grochowską.

d4h1n3j

W sobotę, 3 sierpnia przy skrzyżowaniu z ul. Domaniewską otwarta dla ruchu zostanie jezdnia ul. Puławskiej prowadząca w kierunku Ursynowa. Drogowcy budujący przedłużenie al. Komisji Edukacji Narodowej zakończyli przebudowę zachodniej strony skrzyżowania. W nocy z wtorku na środę (6/7 sierpnia) robotnicy przeniosą się na stronę wschodnią. Zamknięta dla ruchu zostanie jezdnia prowadząca do centrum, a objazd będzie poprowadzony przez al. Niepodległości do ul. J.P. Woronicza. Nadal zamknięty będzie odcinek ul. Domaniewskiej pomiędzy ul. Puławską a al. Niepodległości. Cała inwestycja ma się zakończyć we wrześniu.

To nie jedyne zmiany na Puławskiej. Zwężona o jeden pas jest jezdnia prowadząca w kierunku centrum na wysokości ul. Pileckiego. W tym miejscu przebudowywane jest skrzyżowanie – powstaną dodatkowe pasy do jazdy w ciągu ul. Puławskiej oraz do skrętu w z ul. Puławskiej w ul. Poleczki. Wszystkie prace w tym miejscu zakończą się w sierpniu.* Od soboty wygodniej będą mieli kierowcy poruszający się ul. Puławską w rejonie budowanego węzła z drogą ekspresową S2*. Ruch w obydwu kierunkach pomiędzy ulicami F. Płaskowickiej i Wędrowców zostanie skierowany na docelowe jezdnie, na których kierujący będą mieli do dyspozycji po trzy pasy ruchu.

Weekendowe utrudnienia na ul. Patriotów: w piątek, 2 sierpnia od godz. 22:00, zamknięta zostanie zachodnia jezdnia tej ulicy od ul. Jagienki do budowanego ronda na skrzyżowaniu z ulicami Bysławską i Młodą. Objazdy rejonu prac zostaną poprowadzone wschodnią jezdnią ul. Patriotów. Kierowcy będą musieli dostać się na nią, korzystając z przejazdu przez tory kolejowe za stacją PKP Warszawa Miedzeszyn (na wysokości ul. Szafirowej). Zmiany w organizacji ruchu zakończą się o 4:00 rano w poniedziałek.

Od poniedziałku 5 sierpnia kierowcy nie będą mogli przejechać przez skrzyżowanie ul. Senatorskiej z ulicami Moliera i Nowy Przejazd. Tutaj przez pięć kolejnych dni remontowana będzie sieć ciepłownicza. Dojechać do al. „Solidarności” będzie można przez ul. Bielańską.

d4h1n3j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h1n3j
Więcej tematów