Trwa ładowanie...

Warsztaty rysowania członka. Zainteresowanych jest ponad 9 tys. osób, w tym wiceprezydent Warszawy

Organizatorzy: "Mamy dosyć patrzenia na nieproporcjonalne męskie przyrodzenia w zeszytach"

Warsztaty rysowania członka. Zainteresowanych jest ponad 9 tys. osób, w tym wiceprezydent Warszawy
d268ngb
d268ngb

Ponad 3 tys. osób zapisało się już na nietypowe warsztaty plastyczne, jakie odbędą się w nocy z 26 na 27 września na Polu Mokotowskim. Uczestnicy zbiorą się, by poznać techniki prawidłowego rysowania męskiego członka. Udział w wydarzeniu zapowiedziały najważniejsze osoby w naszym mieście.

- Zaczął się rok szkolny, niebawem nadejdzie akademicki - wyjaśniają organizatorzy. - Mamy dosyć patrzenia na nieproporcjonalne męskie przyrodzenia w zeszytach. Stop wyolbrzymianiu! Stop karykaturom! Stop popełniania błędów anatomicznych! - dodają. Podkreślają też, że to warsztaty "dla smakoszy prawdziwej sztuki".

Swój udział zapowiedziało już ponad 3,2 tys. osób, a samo wydarzenie obserwowane jest przez ponad 9 tysięcy internautów. Choć na pierwszy rzut oka wygląda to jak żart, wśród osób, które zadeklarowały swój udział, jest sporo znanych osób, w tym m.in. wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski.

Czy umiejętność prawidłowego rysowania członka pomoże mu sprawować lepszy nadzór nad kierowanymi przez niego komórkami organizacyjnymi Urzędu m.st. Warszawy? Trudno powiedzieć. Warto jednak zaznaczyć, że wiceprezydent Olszewski zajmuje się w ratuszu m.in. architekturą i zagospodarowaniem przestrzennym.

d268ngb
d268ngb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d268ngb
Więcej tematów