Trwa ładowanie...

Warszawska księgarnia teraz w internecie

Księgokawiarnia "Ukryte Miasto" na Noakowskiego w formie rozbudowanej

Warszawska księgarnia teraz w internecie
d3mv0p2
d3mv0p2

Ukryte Miasto, schowane w podwórku dwa kroki od Politechniki Warszawskiej, jest jednym z tych miejsc, w którym można się zatopić w ciekawej lekturze przy filiżance dobre kawy lub herbaty. Wieczorami odbywają się tu ciekawe offowe wydarzenia kulturalne. Przede wszystkim jednak Ukryte Miasto jest księgarnią z bardzo wyselekcjonowanym zbiorem na sprzedaż. - Nasz książkowy repertuar to po prostu moja książka z półkami, każdą z nich chciałbym mieć lub mam w domu. Są książki naszych znajomych i zaprzyjaźnionych małych wydawnictw. Myślę, że zestaw literatury, również dziecięcej może zaskoczyć i zainteresować ambitnego, poszukującego czytelnika - mówi Mariusz Marszałek, właściciel lokalu.

Tym milej się dowiedzieć, że wkrótce zostanie uruchomiona księgarnia internetowa Ukrytego Miasta. - Podobnie jak w księgarni stacjonarnej, także w Internecie mocno popracowaliśmy nad księgozbiorem. Chcemy, żeby ułatwiał wybór wartych uwagi tytułów literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci. By w prosty sposób można było dotrzeć do najciekawszej eseistyki, książek traktujących o kulturze, filozofii, socjologii, polityce i książek o książkach - opowiada nam Mariusz Marszałek.

Internetowa wersja księgarni ma być znacznie większa niż stacjonarna. Mocno rozbudowany zostanie m.in. dział filmowy z klasyką kina światowego, zarówno fabularnego jak i dokumentalnego, w podziale na kinematografie różnych stron świata.

Dowolny będzie wybór formy książki: papierowa, e-book, audiobook. Na stronie dostępny też będzie spory wybór e-czytników i notatników Moleskine.

d3mv0p2
d3mv0p2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mv0p2
Więcej tematów