Trwa ładowanie...

Warszawa Powiśle kończy 5 lat

Obchody urodzin mają trwać całe lato. Start w najbliższą sobotę

Warszawa Powiśle kończy 5 lat
d2125m3
d2125m3

Warszawa Powiśle mieści się przy ul. Kruczkowskiego , w dawnych kasach biletowych dworca kolejowego. W weekendy są tu setki gości. Peron, halę z kasami i budynek kawiarni zaprojektowali wybitni polscy projektanci Arseniusz Romanowicz i Piotr Szymaniak. Cały kompleks architektoniczny wzniesiono w latach 1954-1963. W okolicy jest sporo zieleni, w lecie goście kawiarni mogą m.in. odpoczywać na leżakach.

W środę, 18 czerwca, Warszawa Powiśle - jedna z najpopularniejszych warszawskich klubokawiarni - rozpoczyna świętowanie swoich 5. urodzin, które potrwają przez całe lato. W programie koncerty, warsztaty oraz mapping .

Podczas imprezy inaugurującej oblewanie 5 urodzin lokalu, któr będzie miała miejsce w środę 18 czerwca 2014 r., odbędzie się m.in. pokaz mappingu autorstwa Davida Zalesky’ego i Tving Stage Design. Zagra Pani Sheily Pepper i SLG (live). Start o godz. 21:00.

d2125m3

Pani Sheily Pepper zagra od godz. 21:00. O północy rozpocznie się pokaz mappingu 3D (David Zalesky, Tving, Walicki). Po pokazie zagra SLG.

DAVID ZALESKY - Urodzony przy granicy z Czechami, wychowanek warmińskiego liceum plastycznego, zdeklarowany europejski hedonista. David jest dyrektorem kreatywnym, web designerem, reżyserem filmów modowych, scenografem, artystą wizualnym. Ukończył studia W Katedrze Scenografii Dramatycznej oraz W KatedrZE Scenografii Alternatywnej na Akademii Filmowo-Teatralnej w Pradze. Był stypendystą ENSAAMA-Olivier de Serres w Paryżu w katedrze Textil Design. W swojej działalności David nieustannie poszukuje wspólnej materii biznesu i sztuki oraz designu. Realizuje scenograficzne koncepty dla teatrów w Polsce i za granicą. Współpracował m.in. z duetem Demirski&Strzępka, Jagą Hupało, Moniką Brodką czy Markiem Straszewskim. Odpowiadał za tworzenie oprawy graficznej cenionych polskich magazynów, m.in.: ,,LABEL’’, ,,KIKIMORA’’, ,,FUTU Paper’’.
www.ils-elles.com

Ponadto do projektu zostali zaproszeni:
Tving Stage Design *- efekty wizualne - http://www.tving.pl/
*
Adam Walicki
- oprawa muzyczna

SLG - Pod pseudonimem SLG kryje się Łukasz Seliga, muzyk pochodzący z Łodzi, producent i DJ.
Jego utwory wyróżniały się spośród ówczesnych minimalowych produkcji, z którymi Łukasz był utożsamiany. Podczas, gdy inni wybierali zapętloną do bólu monotonię, utwory SLG zawsze cechowały się nielinearnymi aranżacjami, mnogością detali, pełnią życia i niespotykaną muzykalnością - cechami, które ciągle są obecne w jego twórczości. Produkcje Łukasza znajdowały swój dom w tak różnych wytwórniach jak Trapez, Pets czy ostatnio Studio Barnhus. SLG świadomie nie zamyka się w ograniczeniach jednego podgatunku, ale inspiruje się różnymi estetykami. Dzięki temu, niezależnie czy gra live, czy puszcza płyty, porywa swoją energią i zaraża radością czerpaną z muzyki.
http://www.facebook.com/slgmusic

d2125m3
d2125m3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2125m3
Więcej tematów