Trwa ładowanie...

W zemście pocięły twarz i podpaliły włosy!

Brutalny napad trzech nastolatek.

W zemście pocięły twarz i podpaliły włosy!
d4pawwo
d4pawwo

W Wawrze trzy nastolatki napadły na swoją rówieśniczkę, kiedy ta wracała ze szkoły do domu. Zaciągnęły ją do pobliskiego pustostanu, tam dziewczynę pobiły, okaleczyły szkłem i innym ostrym przedmiotem. Ich agresja była tak wielka, że obcięły, a następnie podpaliły swojej ofierze włosy. Dziewczyna w wyniku ataku straciła przytomność. Kiedy się ocknęła, jej prześladowczyń już nie było. Zniknął też telefon komórkowy, biżuteria oraz ubranie.

Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci udali się na miejsce, w którym doszło do napadu. Na miejscu zabezpieczyli pozostawione przez sprawczynie ślady. Wśród nich był ostry metalowy przedmiot. W tym samym czasie kryminalnym już udało się zatrzymać brutalne dziewczyny. Okazało się, że wszystkie były wychowankami placówek opiekuńczych. Jedna z nich ma zaledwie 12 lat!

Policjanci ustalili, że ofiara ataku nie była przypadkowa. Już kilkanaście dni wcześniej, nieletnie podstępem usiłowały zwabić pokrzywdzoną dziewczynę do pustostanu, w którym doszło do rozboju. Agresja miała być karą za zgłoszenie policji pobicia, jakiego się wcześniej dopuściły. Po zatrzymaniu 13- i 15-latka zostały umieszczone w policyjnej izbie dziecka. 12-latka trafiła do placówki opiekuńczej.

Wczoraj policjanci zajmujący się sprawami nieletnich złożyli w sądzie wniosek o umieszenie agresywnych nastolatek w schronisku dla nieletnich. Sąd przychylił się do wniosku i umieścił na trzy miesiące w schronisku dla nieletnich 13-latkę i jej starszą koleżankę. Najmłodsza ze sprawczyń będzie przebywać placówce opiekuńczo-wychowawczej.

d4pawwo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4pawwo
Więcej tematów