Trwa ładowanie...

W weekend Piknik Nurkowy w Parku Moczydło [WIDEO]

W programie m.in. pokaz sprzętu, zajęcia z aquazumby i możliwość bezpłatnego nurkowania!

W weekend Piknik Nurkowy w Parku Moczydło [WIDEO]
d22iclr
d22iclr

Pierwsza edycja Pikniku Nurkowego odbędzie się 6 i 7 września na terenie Parku Wodnego Moczydło na Woli . Celem imprezy jest popularyzacja nurkowania wśród dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin. Organizatorzy chcą wszystkim pokazać, że nurkowanie może być doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu wśród pozytywnie nastawionych do życia ludzi.

Piknik Nurkowy będzie świetną okazją, aby zapoznać się z szeroką gamą sprzętu nurkowego, prezentowaną przez importerów i przedstawicieli producentów. Będzie wystawa fotografii podwodnej z Mazowsza oraz promocja akcji Sprzątania Świata, która odbędzie się 21 września na gliniance w Parku Moczydło. Równolegle do wystawy i testowania sprzętu, organizatorzy będą starali się - choć w drobnej części poprzez organizację gier i zabaw odtworzyć klimat towarzyszący imprezom nurkowym. Będzie sporo zajęć dotyczących ratownictwa wodno-nurkowego. Będzie też można nauczyć się, jak udzielać pierwszej pomocy. Do tego pokaz łączności podwodnej, pokaz pracy grupy nurkowej z jej omówieniem i pokazaniem sprzętu (ubieranie się nurka, przygotowanie stanowiska pracy, pokaz sposobów łączności, poszukiwanie metodą wahadłową z brzegu. Poszukiwanie ludzi oznaczenie miejsca bojką zejście nurka pod wodę po manekina), a także pokaz organizowany przez warszawskie Muzeum Nurkowania. W niedzielę możemy liczyć na konkursy i aquazumbę!

Dużą atrakcją będzie możliwość *Wykonania Swojego Pierwszego Prawdziwego Nurkowania z Instruktorem za darmo*.

d22iclr

Wszystko, co będzie się działo pod wodą, będzie można obejrzeć na telebimie. Spragnieni i głodni nie tylko wrażeń nurkowych zaspokoją apetyt w miejscowym barze lub przy grillu.

d22iclr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22iclr
Więcej tematów