Trwa ładowanie...

W ten weekend wielkie otwarcie Plażowej!

Dwa dni imprezy obok mostu Poniatowskiego

W ten weekend wielkie otwarcie Plażowej!
d3m7636
d3m7636

Jak otwarcie to z przytupem, a nie z tupnięciem nóżką, dlatego po serii mniejszych i większych imprez Plażowa otwiera się na dobre. W trakcie dwóch dni pokażemy to, czym będziecie żyli tego lata! - tak zapowiadają wielkie otwarcie nadwiślańskiej miejscówki organizatorzy.* Impreza odbędzie się w najbliższy piątek i najbliższą sobotę.*

Plażowa to nowa klubokawiarnia na plaży zwanej Poniatówką, tuż obok Tematu Rzeka, Stadionu Narodowego oraz mostu Poniatowskiego.* Pawilon został wybudowany nad Wisłą przez miasto za 4 miliony złotych, przetarg na jego zagospodarowanie wygrała firma 1500 m2 sp z o.o.*, właściciel takich lokali jak 1500 m2 do wynajęcia, Na lato, Niedorzeczni czy restauracji sto900.

d3m7636

Pierwszy dzień to ukłon dla wszystkich fanów 1500m2, którzy czekali na imprezę w plenerze - ukłon
w kierunku miejsca, od którego wszystko się zaczęł. Na poziomie tarasu +1 koncertowo wystąpią: Eric Shoves Them In His Pockets, Beneficjenci Splendoru oraz twórcy Spinlabu i rezydenci 1500m2: Falcon1 i DJ Kebs. Poziom plaży -1 zdominują elektroniczne rytmy. Pojawią się tam Bshosa, SLG, Warsaw Calling i Pitti Schmitti.

Jesteśmy miejscem otwartym dla wszystkich, więc drugiego dnia uszczęśliwimy zarówno fanów najnowszyc*h brzmień jak i koneserów muzyki tanecznej* - zapowiadają organizatorzy - Jednej nocy na dwóch parkietach zagrają autorzy sukcesów największych wakacyjnych balang stolicy z FLIRTINI i AM Radio, a także artyści, którzy promują nasz kraj za granicą winylami z logo S1 Warsaw i The Very Polish Cut-Outs oraz współpracą z Boiler Room.

Wisienką na torcie będzie występ ulubieńca warszawskiej publiczności z Wielkiej Brytanii. Pochodzący z Liverpoolu DJ i producent znany wcześniej jako Cosmic Boogie, zaprezentuje swój nowy elektroniczny projekt ASOK. Pod gwieździstym niebem na tarasie +1, piosenki do tańca puszczą: Jedynak, I Say Mickey i Zeppy Zep. W mroku plaży -1, winylowego arsenału dużego kalibru użyją: ASOK (M>O>S / Scenery / Liverpool / UK), Jaromir (Ptaki / The Very Polish Cut-Outs) i Grobel (S1 Warsaw).

d3m7636
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m7636
Więcej tematów