Trwa ładowanie...

W tę sobotę The Wall Warsaw Hip-Hop Festival!

Tor Wyścigów Konnych Służewiec stanie się areną wyjątkowego - tak pod względem skali, jak i różnorodności - święta kultury hip-hop

W tę sobotę The Wall Warsaw Hip-Hop Festival!
dsye7te
dsye7te

Już w najbliższą sobotę, 12 lipca warszawski Tor Wyścigów Konnych Służewiec stanie się areną wyjątkowego - tak pod względem skali, jak i różnorodności - święta kultury hip-hop. Pierwsza odsłona The Wall Warsaw Hip Hop Festival to doskonała okazja, by obcować z twórczością jej najpopularniejszych reprezentantów.

Od strony muzycznej gwarantuje to długa lista czołowych artystów. Wystąpią m.in. Molesta Ewenement, Ten Typ Mes, Zeus, Bisz, Hemp Gru, Rasmentalism, JWP/BC, Miuosh, Quebonafid. Koncerty headlinerów poprzedzą krótkie występy w ramach labelowych showcase'ów, które wystartują na głównej scenie o godz. 16:00.

dsye7te

Finałem imprezy będzie jedyny w swoim rodzaju koncert, podczas którego: 2cztery7, Sokół, Pono, Quebonafide, Mor W.A., Kosi, Łysol, Ero, Eldo, Siwers, Hades, Diox, Proximite (Małpa, Jinx), Pyskaty, PeeRZet, W.E.N.A., Numer Raz, Rasmentalism i inni wykonają autorskie covery utworów z klasycznego debiutu Molesty. A wszystko to pod nowe aranżacje beatów ze "Skandalu", grane na żywo przez Night Marks Electric Trio!

Sygnałem do startu całodziennego The Wall Warsaw Hip Hop Festival będzie Dope The Wall Graffiti Jam przy słynnym murze wyścigowym (najdłuższej legalnej ścianie w Europie). Udział w malowaniu graffitti potwierdzili najbardziej znani artyści tego nurtu w sztuce w Polsce. Nie zabraknie też miejsca na otwartą dyskusję - organizatorzy przygotowali bowiem cykl paneli w postaci spotkań z artystami.

Równocześnie jedna z hal legendarnego obiektu sportowego pomieści Street Market, czyli jedyne hiphopowe targi w Polsce. Wśród wystawców znajdą się m.in. najważniejsze polskie labele wydawnicze, popularne i niszowe marki odzieżowe, branżowe sklepy muzyczne i płytowe czy wreszcie specjalistyczne czasopisma, poświęcone typowo miejskim aktywnościom. Mile widziani są również indywidualni kolekcjonerzy.

Bilety: 69 zł (01.07. – 12.07.2014). Wejściówki można zakupić w internetowych sieciach sprzedaży www.biletin.pl i www.ebilet.pl. Wstęp na graffiti jam i panele orz dyskusje bezpłatny.

dsye7te
dsye7te
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsye7te
Więcej tematów