Trwa ładowanie...

W sobotę Rajd Pojazdów Zabytkowych!

Samochody ruszą po puchar w szczytnym celu

W sobotę Rajd Pojazdów Zabytkowych!
dmykpow
dmykpow

11 sierpnia, w sobotę wszyscy miłośnicy i posiadacze starych samochodów będą mogli wziąc udział w I Charytatywnym Rajdzie Pojazdów Zabytkowych „Dziecięce Monte Carlo”. Organizuje go Stowarzyszenie Motocykliści Dzieciom dla dzieci z warszawskich Domów Dziecka.

Podczas rajdu to właśnie dzieci będą pełniły rolę nawigatorów, prowadząc swoich kierowców do zwycięstwa. Na trasie czekać będą załogi liczne zadania wymagające współpracy - kierowcy i małego nawigatora.

W Rajdzie załogi konkurować będą na punkty, które będzie można zdobyć za:
- prawidłowy czas przejazdu trasy rajdu
- prawidłowe wykonanie zadań na trasie
- konkurencje sprawnościowe samochodem
- konkurs piękności samochodu (oceniają dzieci)
- dodatkowe punkty za przebranie załogi w klimacie historycznej Warszawy

dmykpow

Załoga która zbierze najwięcej punktów wygrywa Puchar "Dziecięcego Monte Carlo" - otrzyma go zarówno Nawigator jak i Kierowca.

Start rajdu odbędzie się o godz. 11:00 przed Domem Dziecka nr 3 w Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny "Koło". Planowany koniec rajdu około godziny 16:00.

Uwaga: jest limit załóg - jest tylko 30 miejsc. Zainteresowani jazdą mogą się zgłaszać pod adresem e-mailowym info@motocyklisci-dzieciom.pl. Należy podać imienia i nazwiska kierowcy, model i roku produkcji samochodu (musi byc wyprodukowany przed 1990-tym!) oraz telefon kontaktowy.

dmykpow
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmykpow
Więcej tematów