Trwa ładowanie...

W metrze będą dyspensery biletów

Kupiłeś bilet online? Korzystasz z darmowych przejazdów? Specjalne urządzenie wyda Ci wejściówkę do metra

W metrze będą dyspensery biletów
d15vm91
d15vm91

Na stacjach I linii metra rozpoczął się montaż dyspenserów wejściówek do stref biletowych na stacjach metra. Od 16 września pasażerowie będą mogli pobierać wejściówki z 47 podajników.

Od piątku, 12 września na stacjach I linii metra są instalowane urządzenia, w których po zakończeniu prac montażowych zostaną umieszczone wejściówki umożliwiające otwarcie bramek prowadzących do stref biletowych na stacjach metra.

Wejściówki przypominają wyglądem bilety kartonikowe z paskiem magnetycznym i służą do otwierania bramek metra. Są przeznaczone dla osób, które korzystają z biletów kupionych przez telefon komórkowy lub w automacie biletowym w autobusie MZAoraz* mających uprawnienia do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską*, w przypadku gdy nie zostały one wgrane na Warszawską Kartę Miejską. Wejściówki są wielorazowego użytku.

Dyspensery zostaną zamontowane na wszystkich stacjach metra. Na stacji Centrum do dyspozycji pasażerów zostaną oddane cztery urządzenia, na stacjach Marymont, Wilanowska i Ursynów po trzy, a na pozostałych stacjach po dwa. Obecnie wejściówki są dostępne w Punktach Obsługi Pasażerów ZTM oraz u dyżurnych stacji metra.

d15vm91

Wejściówki zostaną umieszczone w dyspenserach po zakończeniu prac montażowych, czyli 16 września.

d15vm91
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15vm91
Więcej tematów