Trwa ładowanie...

Uwaga: Blokada wylotówki z Warszawy. Protesty pod Otwockiem

"W związku z protestami i możliwym nasileniem ruchu w piątkowe popołudnie i wieczór prosimy wszystkich kierujących o dokładne planowanie podróży i szczególną ostrożność"

Uwaga: Blokada wylotówki z Warszawy. Protesty pod Otwockiem
d4n1xu7
d4n1xu7

W piątek 23 września br. pomiędzy godziną 17.00 a 20.00 na drodze krajowej numer 17 w miejscowości Wola Ducka w rejonie dwóch przejść dla pieszych organizowany jest protest mieszkańców. Protest skierowany jest przeciwko uciążliwościom związanym z funkcjonowaniem składowiska odpadów Sater Otwock oraz sortowni PPHU LEKARO w Woli Duckiej. Kierowcy musza liczyć się z korkami, policjanci wyznaczyli objazdy.

Uczestnicy w ramach protestu będą chodzili po przejściu dla pieszych znajdującym się przy skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 2710 na 14 km DK 17 oraz po przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 2715 na 16 km DK 17. Protest ten może wiązać się z wystąpieniem znacznych utrudnień w ruchu. - Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i korzystanie z objazdów przygotowanych przez funkcjonariuszy - informują mundurowi ze stołecznej drogówki.

Kierowcom ciężarówek jadącym „17” z Warszawy sugerowany jest objazd drogą krajową nr 2 do Mińska Mazowieckiego i dalej DK 50. Z kierunku Lublina sugerowany jest objazd DK 50 w kierunku Góry Kalwarii i Mińska Mazowieckiego.

Objazd dla samochodów osobowych

Pierwszy wariant: w Wiązownie na skrzyżowaniu DK 17 z W 721 w kierunku Brzezin i dalej DK 2 do Mińska Mazowieckiego, następnie DK 50 w kierunku Kołbieli ( analogicznie z kierunku Lublina).

Drugi wariant: skrzyżowanie DK 17 z W 721 kierunek Józefów do drogi wojewódzkiej 801, następnie drogą wojewódzką nr 805 do DK 17 w miejscowości Lipówki. Z kierunku Lublina drogą krajową 805 przez miejscowość Pilawa-Osieck-Dziecinów do trasy nr 801 w kierunku Warszawy.

d4n1xu7

Policjanci z wydziału ruchu drogowego w Otwocku zwracają się do wszystkich kierowców z prośbą o wybieranie w wyznaczonym czasie dróg alternatywnych. - W związku z protestami i możliwym nasileniem ruchu w piątkowe popołudnie i wieczór prosimy wszystkich kierujących o dokładne planowanie podróży i szczególną ostrożność, a tam, gdzie jest to możliwe wybieranie dróg alternatywnych oraz o stosowanie się do informacji na tablicach i znakach drogowych oraz do poleceń funkcjonariuszy, pracujących na drogach objętych utrudnieniami - podkreślają.

Policjanci będą na bieżąco nadzorować ruch na wszystkich odcinkach dróg objętych protestami i kierować podróżnych na najbliższe objazdy.

d4n1xu7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4n1xu7
Więcej tematów