Trwa ładowanie...

Urodziła dziecko na Trasie Toruńskiej!

Karetka utknęła w korku!

Urodziła dziecko na Trasie Toruńskiej!
d3mvlkm
d3mvlkm

Do ciężarnej kobiety na Bielanach została wezwana karetka. Samochód utknął w korku na Trasie Toruńskiej. Tam przyszło na świat dziecko - czytamy w serwisie Gazeta.pl.

Kobieta w zaawansowanej ciąży, gdy poczuła, że zbliża się poród, wezwała karetkę. Ambulans wyruszył z nią do szpitala na Bielanach. Niestety, samochód pogotowia ratunkowego utknął w korku na Trasie Toruńskiej.

Dziecko urodziło się w karetce. Gdy w końcu udało się dojechać do szpitala, matkę z maluszkiem natychmiast przetransportowano na oddział położniczy. Jak informuje serwis, nowo narodzone dziecko to chłopiec. Zarówno mama, jak i dziecko czują się dobrze.

Przy okazji postanowiliśmy zapytać Zarząd Transportu Miejskiego czy gdyby dziecko urodziło się w pojeździe komunikacji miejskiej, dostałoby dożywotnio darmowy bilet. - Oczywiście - odpowiedziała nam Magdalena Potocka z wydziału prasowego. - Jest specjalny przepis, który to gwarantuje i gdyby dziecko urodziło się w autobusie, tramwaju, metrze czy w wagonie SKM, jeździłoby komunikacją miejską za darmo, aż do końca życia.

d3mvlkm

Matce i dziecku życzymy wszystkiego najlepszego!

d3mvlkm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mvlkm
Więcej tematów