Trwa ładowanie...

Tramwaje wrócą na Targową we wrześniu

Ile zajmie przejazd drugą linią metra? Czy między pierwszą a drugą linią zostaną ustawione bramki do kasowania biletów? Na te i inne pytania odpowiedział dzisiaj na czacie dyrektor ZTM

Tramwaje wrócą na Targową we wrześniu
d2i62vb
d2i62vb

Ile zajmie przejazd drugą linią metra? Czy między pierwszą a drugą linią zostaną ustawione bramki do kasowania biletów? Co z tramwajami na Targowej?Dzisiaj poznaliśmy odpowiedzi na te i inne pytania. Po południu na stronie ZTM odbył się internetowy czat z dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego - Wiesławem Witkiem.

Zapowiedział on, że przejazd na odcinku centralnym drugiej linii metra , między Dworcem Wileńskim a Rondem Daszyńskiego, potrwa 10 minut. Pasażerowie, którzy będą przesiadać się między pierwszą a drugą linią na stacji Świętokrzyska, nie będą musieli przechodzić przez bramki sprawdzające bilety. Wiemy już też, że pociągi na drugiej linii pojadą z taką samą częstotliwością jak na pierwszej.

Tramwaje wrócą na ulicę Targową we wrześniu. Zostanie również rozebrane torowisko na ulicy Jagiellońskiej, a tramwaje pojadą po swojej dawnej trasie, sprzed budowy metra.Tory na tym odcinku zostały wybudowane dla zapewnienia objazdu w związku z pracami przy centralnym odcinku II linii metra. Zostały wybudowane tymczasowo i nie mogą pozostać - napisał dyrektor ZTM.

d2i62vb
d2i62vb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i62vb
Więcej tematów