Trwa ładowanie...

To on zgwałcił młodą kobietę!

Policja poszukuje gwałciciela z SKM-ki

To on zgwałcił młodą kobietę!
d285uyw
d285uyw

Policjanci poszukują sprawcy zgwałcenia, do którego doszło 28 kwietnia w pociągu SKM. Poszukiwany mężczyzna jest w wieku 25-30 lat, który wraz ze swoją ofiarą o godzinie 4:13 wsiadł do pociągu SKM odjeżdżającego z Dworca Warszawa- Śródmieście do Otwocka. Tam pomiędzy godziną 5:00- 5:30, w terenie leśnym znajdującym się w pobliżu ulicy Kopernika, młoda kobieta została pobita, a następnie zgwałcona. Decyzją prokuratury, ujawniony został wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Działania funkcjonariuszy w tej sprawie doprowadziły do całodobowej placówki handlowej zajmującej się sprzedażą alkoholu w Warszawie, przy Alejach Ujazdowskich 47. To tu na kilka minut przed odjazdem pociągu z Dworca Warszawa-Śródmieście, widziany był zarówno sprawca przestępstwa, jak i jego ofiara.

Mężczyzna jest w wieku 25- 30 lat, ma około 180 cm wzrostu, krępej budowy ciała. Włosy bardzo krótkie, jasne. Twarz okrągła z charakterystyczną blizną długości 1 centymetra na prawym policzku, poniżej kości jarzmowej.

d285uyw

Podjęte w tej sprawie dotychczasowe działania, nie doprowadziły do jego zatrzymania. Policjanci zwracają się do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu sprawcy tego przestępstwa o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku, pod numerem telefonu 22 779-40-91, lub z najbliższą jednostką policji.

d285uyw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d285uyw
Więcej tematów