Trwa ładowanie...

Tak będzie wyglądał nowy "Zodiak" [ZDJĘCIA]

Budynek ma zostać zrewitalizowany do 2018 roku.

Tak będzie wyglądał nowy "Zodiak" [ZDJĘCIA]
d30dyd1
d30dyd1

W samym sercu stolicy, przy Pasażu Wiecha swoją siedzibę zyska Centrum Informacji Gospodarczej (CIG). Będzie się ono mieścić w zrewitalizowanym obiekcie "Zodiaku", a odwiedzający poszerzą w nim swoją wiedzę z zakresu przedsiębiorczości oraz architektury metropolii warszawskiej.

– Centrum Informacji Gospodarczej w budynku „Zodiak” będzie wyjątkowym miejscem. Jego położenie w samym centrum stolicy tylko podkreśla powierzoną mu rolę i wydarzeń, które mają się w nim odbywać. Zaś otoczenie CIG-u zyska nową jakość i stworzy miejsce eleganckie i ponadczasowe – powiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent Warszawy.

Jaki będzie nowy ? Zobaczcie sami!...

— Michał Olszewski (@molszew77)

Nowy „Zodiak” będzie dwupoziomowym budynkiem o lekkiej, przeszklonej konstrukcji. W obiekcie mają zostać zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym w pełnej formie zostanie zaprezentowany obraz dynamicznie rozwijającej się metropolii. Centrum powstaje w ramach projektu „Promocja gospodarcza Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego”. Partnerem stołecznego ratusza jest w nim również 40 podwarszawskich gmin.

d30dyd1
d30dyd1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30dyd1
Więcej tematów