Trwa ładowanie...

Szczyt NATO odbędzie się na Narodowym. Ministerstwo podpisało umowę

"Przygotowania wiążą się z realizacją znaczących przedsięwzięć organizacyjnych i logistycznych oraz pełnym zdefiniowaniem wymogów bezpieczeństwa"

Szczyt NATO odbędzie się na Narodowym. Ministerstwo podpisało umowę
d2mk8cj
d2mk8cj

Prezes zarządu spółki PL.2012+ Jakub Opara oraz dyrektor generalny MON Bogdan Ścibut podpisali dziś umowę na najem stadionu PGE Narodowy w Warszawie w okresie od 20 maja do 31 lipca 2016 roku. W dniach 8-9 lipca odbędzie się tu szczyt NATO.

Jest to kolejny element realizacji "Planu działań zmierzających do przygotowania Szczytu Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego w Rzeczypospolitej Polskiej w 2016 roku" - informuje MON

- To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie, że właśnie na naszym obiekcie gościć będziemy przywódców 28 państw członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego. Organizacja tego wydarzenia to dla nas ogromne wyzwanie logistyczne, ale jesteśmy na nie gotowi - podkreślają władze Stadionu.

Szczyt NATO w Warszawie to najwyższej wagi wydarzenie na tak wielką skalę, w którym Polska pełni rolę państwa-gospodarza.
Przygotowania wiążą się z realizacją znaczących przedsięwzięć organizacyjnych i logistycznych oraz pełnym zdefiniowaniem wymogów bezpieczeństwa związanych z tym wydarzeniem. Z tego względu wszelkich informacji na temat organizacji szczytu udzielać będzie wyłacznie Ministerstwo Obrony Narodowej.

d2mk8cj

Dl mieszkańców Saskiej Kępy na pewno będzie się to wiązało ze sporymi utrudnieniami.

d2mk8cj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mk8cj
Więcej tematów