Trwa ładowanie...

Sylwester z Andrzejem Dudą. Prezydent bawił się świetnie

Wcześniej stołeczna policja zapowiedziała, że jest gotowa na imprezę

Sylwester z Andrzejem Dudą. Prezydent bawił się świetnie
d8wdrye
d8wdrye

Serdeczne podziękowania i najlepsze życzenia noworoczne dla Wszystkich Uczestników #SylwesterZAndrzejemDuda - napisał prezydent na Twitterze. W ten sposób odniósł sie do wirtualnej imprezy, jaką zorganizowano na Facebooku. Udział w niej zapowiedziało ponad 420 tys. osób.

Wszystko zaczęło się od niewinnego wydarzenia na Facebooku. Założyła je jedna osoba. Prezydent Andrzej Duda często był obiektem żartów i memów wśród internautów, dlatego początkowo cała sytuacja nikogo nie dziwiła. Jednak na stronie wydarzenia lawinowo zaczęło przybywać uczestników. Pojawiały się też coraz ciekawsze posty i zdjęcia. Internauci zakładali nawet fikcyjne profile znanych osób, aby ożywić całą dyskusję.

Obecność na Sylwestrze u Andrzeja Dudy potwierdzili więc m.in. Aleksander Kwaśniewski, Lech Wałęsa, Agata Duda, Bohdan Łazuka, Sylwester Stallone, Wojciech Cejrowski, Maciek z Klanu oraz oczywiście sam prezydent Duda. Oczywiście konta "gości" i prezydenta były nieprawdziwe. - Będzie nawet Olek Kwaśniewski, nie może zabraknąć Ciebie! - piszą twórcy jednego z wydarzeń na Facebooku.

Tymczasem w sylwestrową noc prezydent Duda pozdrowił uczestników, "dołączając" tym samym do imprezy. Ze zdjęcia wynika, że bawił się świetnie.

d8wdrye
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8wdrye
Więcej tematów