Trwa ładowanie...

Święta na warszawskich drogach

66 kolizji, 9 wypadków. 40 nietrzeźwych kierowców!

Święta na warszawskich drogach
d1m2s7w
d1m2s7w

Jak poinformowała nas policja, w okresie świąt w Warszawie i w okolicach stolicy na drogach było bezpiecznie. Dotychczasowe dane statystyczne pozwalają stwierdzić, iż większa część kierujących zachowała zdrowy rozsądek i zastosowała się do policyjnych apeli o rozważną jazdę.

Okres świąt na stołecznych drogach przebiegł w miarę bezpiecznie. Doszło do 66 kolizji i 9 wypadków, w których 9 osób odniosło obrażenia. Najtragiczniejszy wypadek miał miejsce w środę rano. Na skrzyżowaniu ul. Towarowej z ul. Grzybowską. Strasza kobieta została śmiertelnie potrącona przez tramwaj.

Od soboty funkcjonariusze zatrzymali prawie 40 nietrzeźwych kierowców. Te dane dotyczą Warszawy i okolicznych powiatów. Najwięcej nietrzeźwych kierowców funkcjonariusze zatrzymali w Wołominie, Legionowie i Nowym Dworze Mazowieckim.

Ruch na stołecznych drogach odbywa się płynnie. Policja wciąż apeluje do kierowców o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Mimo dodatnich temperatur jezdnia w niektórych miejscach może być oblodzona, a droga zatrzymania znacznie się wtedy wydłuża.

d1m2s7w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m2s7w
Więcej tematów