Trwa ładowanie...

Święta na Chłodnej: choinka, koncert, jarmark i żywe renifery!

Wola zaprasza na plenerową imprezę "Iluminacja choinki na Chłodnej"

Święta na Chłodnej: choinka, koncert, jarmark i żywe renifery!
d47qmqe
d47qmqe

14 grudnia Wola zaprasza na plenerową imprezę "Iluminacja choinki na Chłodnej". W programie artystycznym na żywo wszystkie znane i lubiane świąteczne hity.

O godzinie 17:00 rozświetlona zostanie 10-metrowa choinka, a następnie odbędzie się koncert zespołu Trzy Gitary, który wykona przeboje Czerwonych Gitar. Program poprowadzi niezastąpiony wolak – Piotr Pręgowski.

Oprócz programu scenicznego na uczestników czekają atrakcje uliczne, m.in. zagroda św. Mikołaja z* żywymi reniferami* oraz mini-zoo z m.in. kozami i owcami. Fotograf wykona chętnym zdjęcie na pamiątkę. Dzieci będą miały okazję napisać i wrzucić do skrzynki list do Świętego M. Wśród uczestników przechadzać się będą kolorowe świąteczne postaci rozdając słodkości, życzenia i wróżby.

d47qmqe

Imprezie będzie towarzyszyć świąteczny* jarmark promocyjno-handlowy*, gdzie przy sympatycznej muzyce będzie można nabyć absolutnie wszystko, aby święta były obfite i udane, skorzystać z gastronomii: rozgrzać się ciepłym posiłkiem i napojem, a przede wszystkim znakomicie się bawić.

Wolski jarmark świąteczny działać będzie także w niedzielę 15 grudnia, serdecznie zapraszamy skorzystania z bogatej oferty bombek i ozdób świątecznych, zabawek i innego rodzaju prezentów, stroików, choinek, miodów, pierników, bakalii, pieczywa, wędlin, gorącej czekolady, pierogów, ryb itd.

14 grudnia: program artystyczny od 14:00 do 18:30, uroczysta iluminacja choinki o godz. 17:00. Wolski jarmark świąteczny 14 i 15 grudnia od 11:00 do 19:00.

d47qmqe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47qmqe
Więcej tematów