Trwa ładowanie...

Straciła zdrowie przez samobójcę

Kayah, Rafał Brzozowski i Marcin Wyrostek - to gwiazdy, które w najbliższą niedzielę (30 czerwca) wystąpią dla sparaliżowanej Beaty Jałochy

Straciła zdrowie przez samobójcę
d268ngb
d268ngb

O tej sprawie pisaliśmy niedawno. Beata Jałocha , fizjoterapeutka i instruktorka fitness nie miała szczęścia. 18 maja spadł na nią skaczący z siódmego piętra samobójca. Kobieta cudem przeżyła. Doznała jednak wielu poważnych obrażeń. Ma m.in.: złamany kręgosłup i przerwany rdzeń kręgowy. Teraz czeka ją poważna operacja i długa rehabilitacja, co wiąże się z ogromnymi kosztami.

Kayah, Rafał Brzozowski i Marcin Wyrostek - to gwiazdy, które w najbliższą niedzielę (30 czerwca) wystąpią dla sparaliżowanej Beaty Jałochy, fizjoterapeutki z Centrum Kompleksowej Rehabilitacji. Na koncert charytatywny zapraszamy do konstancińskiego Parku Zdrojowego.

*Pieniądze, które umożliwią Beacie powrót do aktywnego życia i przywrócenie możliwości chodzenia będą zbierane podczas wielkiego koncertu charytatywnego, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę (30 czerwca) w konstancińskim Parku Zdrojowym. *Udało się go zorganizować dzięki przychylności Kazimierza Jańczuka, burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna, Konstancińskiego Domu Kultury, Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz CKR-u, w którym pani Beata pracuje.

Na wszystkich, którzy tego dnia pojawią się w Parku Zdrojowym czeka wiele atrakcji. Będą m.in.: zajęcia fitness dla małych i dużych - również seniorów, gry i zabawy dla dzieci, dmuchana zjeżdżalnia, tor przeszkód i wspólne czytanie bajek. Trening dla początkujących poprowadzi konstanciński Klub Karate Kyokushin IPPON, a na scenie amfiteatru swoje umiejętności zaprezentują tancerze z Egurrola Dance Studio. To jednak nie wszystko. Specjalnie dla Beaty Jałochy zaśpiewają gwiazdy polskiej sceny: Kayah, Rafał Brzozowski, Filip Siejka i Marcin Wyrostek.

d268ngb

Zapraszamy do Parku Zdrojowego już od godz. 11.

d268ngb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d268ngb
Więcej tematów