Trwa ładowanie...

Spotkanie z pasją: Robert Gondek "W drodze na najwyższe szczyty Afryki - Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda, Burundi, Zambia i Malawi"

Na wydarzenie WSTĘP WOLNY!

Spotkanie z pasją: Robert Gondek "W drodze na najwyższe szczyty Afryki - Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda, Burundi, Zambia i Malawi"
dd8dvd8
dd8dvd8

Artbem zaprasza wszystkich miłośników podróży na wyprawę do Afryki. Robert Gondek, który prowadzi projekt „W drodze na najwyższe szczyty Afryki ” opowie o afrykańskich górach, o ich różnorodności, o tym jak wyglądają trekkingi i jak je zorganizować. Dowiemy się także, co ciekawego oprócz gór warto zobaczyć w tych krajach, czyli między innymi o gorylach w Rwandzie, tamburyniarzach w Burundi, tanzańskich parkach narodowych pełnych dzikich zwierząt, masajskich wioskach, wodospadach Murchisona, czy jeziorze Malawi. Piękne zdjęcia, filmy i fantastyczna afrykańska muzyka.

Spotkanie odbędzie się 3 marca 2014 r. o godz. 18:30, w Bemowskim Centrum Kultury ArtBem (ul. Górczewska 201).

Wawalove.pl jest Patronem Medialnym wydarzenia.

Wspólnie z partnerami wydarzenia przygotowano dodatkowe atrakcje, wśród nich m.in.:* *wystawa fotografii Roberta Gondka „Rwanda, Burundia i Tanzania”.

Podczas spotkania będzie można posilić się afrykańskimi daniami. Smaki del Dia przygotują między innymi: hamburgery Chakalaka, afrykański ryż z kurczakiem i soczewicą, "Trzy marokańskie groszki" - danie wegetariańskie oraz ciasto z batatów. Dodatkowo degustacja bułeczek ze słodkich ziemniaków (batatów).

dd8dvd8

Na stoisku Fundacji „ Usłyszeć Afrykę ” będzie można nabyć oryginalną biżuterię, kartki pocztowe, gadżety z Kenii, Zambii, czy Ugandy oraz obejrzeć wystawę zabawek i instrumentów muzycznych z rożnych stron Afryki. Zainteresowanym opowiemy o działalności fundacji i aktualnie prowadzonych projektach, czy możliwości wyjazdu na wolontariat. Dodatkowo zapraszamy na wystawę "Afryka usłyszana" oraz prezentację filmu "Jest taki świat".

Podczas imprezy pojawi się również stoisko promujące działania oraz wydarzenia dotychczas zorganizowane przez Międzywydziałowe Koło Afrykanistyczne UW i Katedrę Języków i Kultur Afryki UW.

Szczegóły: www.artbem.pl .

dd8dvd8

Robert Gondek - podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki. Prowadzi projekt "W drodze na najwyższe szczyty Afryki", który ma na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju. Do tej pory odwiedził 7 krajów, o których opowie podczas spotkania w Bemowskim Centrum Kultury. Będzie to opowieść o afrykańskich górach, o ich różnorodności, o tym jak wyglądają trekkingi i jak je zorganizować. Nasz gość opowie również o tym, co ciekawego oprócz gór warto zobaczyć w tych krajach, czyli między innymi o górskich gorylach w Rwandzie, tamburyniarzach w Burundi, tanzańskich parkach narodowych pełnych dzikich zwierząt, masajskich wioskach, wodospadach Murchisona, czy jeziorze Malawi. Piękne zdjęcia, filmy i fantastyczna afrykańska muzyka. Zapraszamy na pokaz i na strony naszego gościa: www.stronagerbera.pl, www.facebook.pl/SzczytyAfryki.

dd8dvd8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd8dvd8
Więcej tematów