Trwa ładowanie...

Spłonęło im całe mieszkanie. Sąsiedzi zorganizowali zbiórkę pieniędzy: "każdy może znaleźć się w takiej sytuacji"

Groźny pożar na osiedlu.

Spłonęło im całe mieszkanie. Sąsiedzi zorganizowali zbiórkę pieniędzy: "każdy może znaleźć się w takiej sytuacji"
d2i5zq7
d2i5zq7

Do groźnego pożaru doszło w piątek na warszawskiej Białołęce. Spaliło się jedno z mieszkań na osiedlu przy Laurowej. Sąsiedzi zorganizowali zbiórkę pieniędzy na remont lokalu.

Jak informował w piątek st. asp. Grzegorz Trzeciak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy, ogień wybuchł około 8:15 w mieszkaniu, które znajdowało się na drugim piętrze. - Spaleniu uległo wnętrze mieszkania, rzeczy znajdujące się na balkonie - wyliczał Trzeciak. Dodał również, że wypalona została też spalarka okienna oraz elewacja budynku.

Pożar gasiło pięć zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikt nie przebywał w mieszkaniu, gdy doszło do groźnego zdarzenia.

Mieszkańcy bloku postanowili pomóc poszkodowanym sąsiadom i zorganizowali zbiórkę pieniędzy na remont spalonego mieszkania. "Dzisiaj sąsiadom zniszczyło się mieszkanie po pożarze. Nie mają ubezpieczenia i środków na remont. Nie przechodźmy obojętnie w takiej sytuacji. Pomóżmy im odbudować dom. Każdy może znaleźć się w tej sytuacji” – napisali w opisie zbiórki.

Od wczoraj udało się uzbierać niecałe 400 złotych. Na całkowity remont mieszkania potrzeba ok. 50 tysięcy złotych.

d2i5zq7
d2i5zq7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i5zq7
Więcej tematów